Teknoloji Muhteşem Özellikleriyle Galaxy Note 6 Hakkında Bildiklerimiz

'Teknik Yardım' forumunda Habibe tarafından 26 Nisan 2016 tarihinde açılan konu


  1. Muhteşem Özellikleriyle Galaxy Note 6 Hakkında Bildiklerimiz

    Samsung markası, telefonlarda en iyi markalardan biri durumunda olmaya devam ediyor. Bunun nedeni Koreli firmanın piyasaya her defasında muhteşem özellikleri olan yenilikçi bir cihaz sunmuş olması. Bu durum, Samsung'un en son çıkan büyük ekranlı, şık tasarımlı, amiral gemisi telefonu Galaxy Note 5 için geçerliydi. Ama artık şimdi ise gözler, Galaxy Note 6'ya çevrilmiş durumda görülmektedir.

    Tech Gadget Central'a göre Galaxy Note'un yeni modeli, 2016'da, Avrupa'nın en büyük teknoloji şovu IFA'da tanıtıma girecektir. Samsung, yeni ürünlerini genellikle yılın üçüncü çeyreğinde ortaya çıkarıyor. Firmanın bu planı devam ettirirse ki devam ettireceği belli bir durumda olduğunu gördüğümüz için, yine müthiş bir telefonla karşılaşmamız mümkün gözükmektedir.

    Slash Gear'a göre Galaxy Note 6, 128GB ve 64GB depolama kapatatisi seçenekleriyle gelecek ve teknik özellikleri, Note 5 ile nerdeyse aynı olacak. Tech Gadget Central'ın yaptığı haberlere göre ise yeni cihaz, son derece hızlı olan 3,1GHz'te çalışan 16 çekirdekli bir işlemciye sahip olacağını öğrenmekteyiz. Bu dedikodular doğru çıktığı zaman Galaxy Note 6, hız anlamında inanılmaz bir olaya imza atıp rakiplerinin çoğunu rahatça geçebilme şansını yakalayacaktır. Buna karşın telefonun micro SD slotunun olmayacağı söylentiler arasındadır.

    Note 6'nın Snapdragon ve Exynos işlemcili iki farklı modelin birlikte olabileceği de ileri sürüleceği duyulmaktadır. 8GB RAM iddiası doğruysa Note 6'da takılmalara ve donmaya hiç rastlamayacağın anlamına gelmelidir. Son olarak telefonun inanılmaz özelliği olan 27 megapiksellik kamera özellikleri ile gelebileceği söyleniyor, ancak MP sayısı çok abartılı göründüğünden bu iddiaya dikkatle yaklaşmakta fayda var.