Msneye özel programlar

'Sosyal Medya' forumunda Scully tarafından 24 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu


 1. Çoklu Msn Açma ( Multi Msn )
  Bu program ile istediğiniz kadar MSN Messenger penceresi ve oturumu açabilirsiniz. Kullanımı çok kolay ve çok küçük bir boyutu olan bu program çok işinize yarayacaktır...

  Msn Fun Maker
  Bu programı msn de konustugunuz kişiye yollayıp içindeki exe yi açmasını saglayın.içindeki exe yi açtıktan sonra artık kurbana istediğinizi yapın.

  Msn Bul
  Msn bul ile artık msn adresi bulmak çok daha kolay.İsim ve soyisim yazıyorsunuz o da size msn adresini veriyor.Gerçekten çok başarılı bir program.

  Msn Hayalet
  Msn Hayalet içindeki Görünmeyen kodu Msn''nizin isim bölümüne yapıştırarak kendinizi gizleyebilirsiniz..!

  Msn Bombass Tracker
  Bu program sayesinde belirttiğiniz ülke, şehir, ilçe, cinsiyet ve yaş özelliklerini belirtip Msn kişileri bulabilirsiniz. Üstelik bu kişileri fotoğraflarını gösterebilmektedir. Bulunan kişilere sırayla bakabiliyorsunuz ve istediklerinizi Msn listenize ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca kişinin profilinede direkt ulaşabilmenizi sağlayan bir seçenekte bulunduruyor.
  Msn Küfür Sayıcı Msn de biri sizi kızdırdı mı o zaman bu program tam size göre.otomatik olarak küfür sayabiliyor.üstelik siz istediğiniz küfürü ekleyebilirsiniz...

  MSN Custom Picture and Emotion Crawler
  MSN de resim çalmak için ideal ve basit bir program,sadece avatar ve ya resimler değil karşıdaki kişinin kullandığı hareketli ifadeleri bile bilgisayaranıza kaydedebilirsiniz.

  Msn Checker Sniffer
  MSN denetimi artık sizin elinizde. Kullanıcıları izleyin...

  Msn Nick Üretici
  Msn plus'ı en aktif şekilde kullanmanıza şekilli nickler yapmanıza, Msn messenger için renkli nickler,alt çizgili nickler,büyük harfli nickler yapmak için kolaylık sağlayan program tamamen tıklama mantığı ile çalışır.

  Msn Winamp Plugin
  Bu program ile Msn Messenger'izin ''Ne Dinliyorum?'' özelliği artık Windows Media Player'e bağlı olmayacak... Artık Winamp'tan dinlediğiniz şarkılarda bu program sayesindede Msn'nizdeki "Kişisel ileti" bölümünde gözükecek...  İNDİR