Mortal Kombat'tan Haber Var

'Oyun Bölümü' forumunda Pardus tarafından 14 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Yeni Mortal Kombat'tan Haberler  Oyun dünyasının unutulmaz serilerinden Mortal Kombat 9.kez fanatiklerinin karşına geçmeye hazırlanıyor. İşte yeni MK'den detaylar...

  Geçtiğimiz aylarda Mortal Kombat serisinin yapımcısı olan Midway firmasının iflas etmesiyle birlikte oyun dünyasında büyük bir panik başlamıştı. Bir dövüş klasiği olan Mortal Kombat'ın sonunun geldiği iddialarına rağmen Warner Bross serinin haklarını Midway'den satın aldı.

  Son oyunlarıyla eski serinin başarısını yakalayamayan Mortal Kombat yeni yapımcı şirketiyle birlikte büyük bir devrim yapmaya hazırlanıyor. Serinin yaratıcısı Ed Boon klasik Mortal Kombat oyunlarındaki tüm özellikleri MK 9'a eklemeye başladı.

  Mortal Kombat 2'nin bu unutulmaz mekanı 9. oyunda geri dönüyor

  En Kanlı Dövüş Devam Ediyor

  Serinin ilk üç oyunundaki gibi sadece ileri ve geri gidilen dövüş platformları tasarlayan Boon yıllar içerisinde değişen ve farklılaşan karakterleri orjinallerine daha yakın hale getirdi. Boon'un yeni sürprizi ise oyunda bulunacak karakterler. Mortal Kombat 9'da bulunacak karakterlerden bazıları Ed Boon tarafından açıklandı.

  2011 yılında sadece konsollar için çıkacak olan bu yapımda, Sub-Zero, Scorpion, Reptile gibi karakterlerin dışında klasik seriden Cyrax, Kano, Sonya, Jax, Smoke, Kitana, Liu Kang de bulunacak.

  Mortal Kombat 9 3 Eylül 2011'de raflardaki yerini alacak.


  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Oca 2014