mortal kombat 4 hileleri

'Oyun Bölümü' forumunda Ali tarafından 3 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ali

  Ali


  mortal kombat 4 hileleri,  Martal Kombat 4 Hilesi için ilk olarak yama'ya ihtiyacımız var yamayı aşağıdaki bağlantıdan indiriyoruz.

  Martal kombat 4 yama indir

  Dosyanın içinden 1 adet exe'si dosyası çıkacak.Bu exe'yi oyun nerdeyse oraya atın.Sizin oyununuz Mk-4 diye bir exe dosyasıdır.İndirdiğiniz dosyayla normal exe dursun.Kopyaladığınız exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yerden açın ve aşağıdaki hileleri uygulayın.

  Yama grafikleri biraz düzeltiyor ve gizli karakterlere ve hile penceresine kolay ulaşım sağlıyor.

  Martal Kombat 4 Yamanın hileleri:

  Gizli Karakterler:

  Meat:

  Bu kızıl iskelet'i kullanmak için karakter seçme ekranında herhangi bir karakterin üzerine gelip Block tuşuna basın.Dövüş başladığında seçtiğiniz karakterin özelliklerini kullanan Meat adında kızıl bir iskeleti yönetiyor olacaksınız.

  Goro:

  Karakter seçme ekranında Shinnok adındaki karakterin üzerine gelip Run tuşuna basın.Dövüş başladığında Goro ile oynayacaksınız.Goro'nun ayrı özel hareketleri var.Ayrıca bu yamada Goro'ya Fatality eklenmiş.Ancak Quan Chi ile aynı.

  Noob Saibot:

  Karakter seçme ekranında Reiko adlı karakterin üzerine gelin ve Run tuşuna basın.Dövüş başladığında Noob Saibot adında bir ninjasınız.Noob Saibot'un farklı özel hareketleri var.Ancak Fatality'si Reiko ile aynı.

  Kitana:

  Karakter seçme ekranında Sonya'nın üzerine gelin ve Run tuşuna basın.Dövüş başladığında Kitana adında bir ninjasınız.

  Gizli Menü:

  Ana Menüden "Practise" bölümüne girin.Buradan zorluk seviyesinin üstüne gelip Block + Low Kick tuşlarına basın.Basar basmaz hile menüsü karşınıza gelecek.Buradan aşağıdaki özellikleri ayarlayabilirsiniz:

  Endings:İlk başladığınız dövüşü bitirdiğinizde oyunda bitmiş olur.Yani oyunun sonunu seyredebilirsiniz.

  Fatality 1:Her karakterin ilk Fatality'sini kolay yoldan yapmanızı sağlar.Bu özelliği "On" yapın.Sonra bir dövüşe başlayın.Finish Him'de karakterin yanına yaklaşın ve Down + High Punch tuşlarına basın.Fatality'i seyredin.

  Fatality 2:Her karakterin 2. Fatality'sini kolay yoldan yapmanızı sağlar.Bu özelliği "On" yapın.Sonra bir dövüşe başlayın.Finish Him'de karakterin yanına yaklaşın ve Down + High Punch tuşlarına basın.Fatality'i seyredin.

  Stage Fatality:Bölümlerin Fatality'lerini açar.Bu özelliği "On" yapın.Sonra bir dövüşe başlayın.Finish Him'de Down + high Punch tuşlarına basarak o bölümün öldüren Fatality'sini seyredin.