morpa kampüs şifresi

'Genel Türk Tarihi' forumunda nazar.zirek tarafından 30 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. Morpa kampus şifresini kimse kimseye vermesin herkes parasıyla alsın en doğrusu bu değilmidir.

2. merhaba ben çınar morpa kampüse girmek istiyorum ama morpa kampüsün şifresini bilmiyorum

3. ya nolursun verin şifreyi çok ihtiyacım var ya neden şifreyi vermiyorsunuz biz kradi kartı ile alırız ama çooooooooooook fakiriz

4. vermem

5. ben üyeyim ama şifremi size vermem eğer üye olmak istiyosanız morpa kampüsü arayın size gerekli bilgileri verirler

arkadaşlar morpa kampüsün şifresi her kullanıcıya göre değişiyor her kullanıcının şifresi farklı yani kesin bir şifre yok.
    bir düşünelim siz olsaydınız para ödedikten sonra gelip başka birinin sizin morpa kampüsünüzü kullanmasını ister miydiniz. eğer şimdi anlamıyorsanız kesin eğer üye olursanız anlarsınız bu arada hiç boşuna şifre aramayın parasını ödemeyip üye olmadıktan sonra ne şifre alırsınız ne de şifre bulursunuz benden söylemesi...:f196::f196::f196:

6. ben üyeyim söylersem herkes kullanmaya başlar siz üyeleri anlamıyosunuz ki şimdi üyeler şifrelerini söyleseler siz onların hakkını yemiş olcaksınız onlar para vererek aldılar ben de dahil sizin onların morpa kampüslerini kullanmanız bence haram onlar para verdiler siz vermediniz

7. olmaz olmaz vermem morpa kampüs şifresi açıkça söylenebilecek bir şey değil herkese sorun hiçkimse vermez boşuna umutlanmayın

8. buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    arkadaşlar benim size kendi şifremi vermeden sizin nasıl girebileceğinizi buldum.
    bence deneme üyeliği yapmalısınız

9. bana da yardım edin lütfen rica ediyorun

10. berhaba arkadaşlar bende morpa kampüse girmek istiyorum ama şifresini bilmiyorum nası o kartı alıyorsun

11. şifre vermeyiniz

12. :f71:;) ben verebilirim arkadaşlarr :)

13. neden vermiyosunuz diyen arkadaşlar var bende isterdim vermeyi şifreyi isterdim ki sizinde morpa kampüsünüz olsun ama annem ile babam ona para ödediler hem ucuz değil pahalı eğer şifreyi verdiğimi annem ile babam anlarsa bana çok kızarlar vermek elimde değil sizleri seviyorum <3 :) :)<3 <3

14. :f70::f20:murat 123 ben verebilirim demiş hadi murat ver o zaman o versin ben vermem :f106: :f80::);):confused::D:p:f118:

15. Benim 5. yılım ve 8 e gidiyorum acayip iyi eğer almak istiyorsan 80,00 tl verip alabilirsiniz.

Ve eğer kardeşiniz varsa veya kardeşin kullanıyorsa aktif kampanya bölümünde kardeşle ilgili şey var eğer kardeşim var kullanmıyor derseniz size 160,00 TL değil indirim yapıyorlar

16. Arkadaşlar ben morpa kampüsün şifresini biliyorum ama kendi üye şifrem ondan girebilirsiniz

17. girilmiyo

18. ben veririm

19. Arkadaşlar bende çok girmek istiyorum bir ara arkadaşım bana verdi girdim hep ama sonra onun da üyeliği bitti bende giremiyorum lütfen ALLAH için biri bize kullanıcı adını ve şifresini versin ne olurrrrr.............

Yükleniyor...