Modern Kitaplık Modelleri 2016

'Kadınların Dünyası' forumunda Habibe tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Modern Kitaplık Modelleri 2016
  Kitap okumak boş zamanlarınızı değerlendirmenin bir yolu olmaktan çıkmış ve hayatınızın bir parçası olmuşsa o zaman evinizde ev dekorasyonunuza uygun bir kitaplık köşesi yapmanın zamanı gelmiş demektir.

  İnternet, akıllı telefonlar, tabletler derken kitaplarınızdan uzak kaldıysanız ve onları ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız o zaman yapmanız gereken ilk şey evinizin güzel bir köşesini kitaplarınıza ayırmak ve onların gönlünü almak olmalıdır.

  Modern kitaplıklar artık sadece kitaplara hizmet etmiyor. Farklı şekillerde dizayn edilerek bir okuma koltuğu ile birleşiyor ve giderek unutulan kitap okuma alışkanlığını canlandırmak için farklılıklar yaratıyor. Özellikle küçük mekanlar için farklı alternatifler ile mekandan tasarruf etmeye yönelik modellerde bulunuyor.

  Konu kitaplardan açılmışken hemen sizlere 2014 yılında en çok okunan kitapların bir listesini verelim.

  Deliduman, Emrah Serbes
  Antabus, Seray Şahiner
  Mütevazı bir intikam, Bahadır Cüneyt Yalçın
  İlk Aşk, John Green
  Yaz, Kürşat Başar
  Hayat Dürbünümde Kırk Sene – Ayşe Kulin
  Arı Kovanına Çomak Sokan Kız – Stieg Larsson
  Şah ve Sultan – İskender Pala
  Firarperest – Elif Şafak
  İstanbul Hatırası – Ahmet Ümit

  Bu güzel kitaplar kitaplığınızda ki yerini almayı beklerken sizlerde şimdiden bir kitaplık siparişi vermeye hazırlanın. Evinizin dekorasyonu ile uyum içinde olacak, yer tasarrufu sağlayacak, göz zevkinize de hitap edecek modern kitaplık modelleri alıcısıyla buluşmak için bekliyor.

  Aşağıdaki görsellerde değişik mekanlar için değişik kitaplık modellerini inceleyebilirsiniz.  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]