Modanın Vazgeçilmezi Bustiyerler

'Moda Rehberi' forumunda zamaneanne tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Moda dünyasının hızlı sirkülkasyonunda her sezon ne giyeceğiz telaşına düşenlerden oluyoruz. Elbette çoğumuz sevdiğimiz tasarımları giyerken hatalara da düşüyoruz ancak, birkaç yıldır internet camiasında blogger kültürünün ve modaya yatkın internet camiasının artış göstermesi hepimize yol gösteriyor.

  [​IMG]

  Deneysel giyim tarzına yatkın olanlar, devamlı olarak yenilikleri deneyimlenlerin bustiyerleri gardroplarında yer bulmuştur diye düşünüyoruz. Çoğu kişinin belki de rahatlıkla kullanmayacağı fakat, müzik festivallerinde olsun, partilerde ve açılışlarda, özelliklede kırmızı halılarda sıkça karşılaşacağımızı düşündüğümüz bustiyerler bu sezonun en “hit” parçaları arasında ilk sırada yer alabilir. Bustiyer kullanımı konusunda günlük yaşantıya pek uygun olmasa da plajdan, partiye kadar, hem gece hem de gündüz “şık” parçalarla birleştirildiğinde bir bütün olabilecek özelliği sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Desenli ya da düz renkler elbette kişinin birleştireceği diğer parçalara göre çeşitlilik gösterebilir.

  [​IMG]

  Nina Ricci, Versace podyumlarında düz renkleri tercih ederken, bunun aksine Dolce&Gabbana, Aquilano Rimondi’nin desenli modelleri tercih ettiğini görüyoruz. Fast fashion markalardan H&M ‘in Fashion Against projesi kapsamında satışa sunduğu renkli modeli de uygun fiyatıyla tercih sebebi olabilir gibi görünüyor, Mango, Topshop, Zara gibi sıkça kullanılan ve yeni sezonlarında “bustiyer”in çeşitli modellerine koleksiyonlarında yer verdiğini de eklemeden geçmeyelim

  [​IMG]

  Yüksek belli kalem etekler, boru paça pantolonlar, yine yüksek belli uzun etekler ve pantolon-etek olarak kullanılabilen oldukça bol pantolonlarla bütünleyebileceğiniz bustiyerler, omuzlarınıza alacağınız renkli ceketlerle birleştiğinde yaz partilerinin en cesur ve şık tarzı olmanızı sağlayabilir. Renklere daha da dikkat çektiğimiz 2012 yaz sezonunda cesur olmaktan kaçınmamanızı da tavsiye ediyoruz. Özel açılışlarda, havuz başı partilerinde karın açıklığından çekinmeyenlerin mutlaka deneyimlemesini öneriyoruz. Elbette bu trendi uygularken karın bölgenizin fit olmasına özen gösterin. Yaz sezonuna yeni giriş yaptığımız şu günlerde halen bustiyerleri kullanabilmek için zamanımız varken, bol bol egzersizle daha da güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz!.
   


Yükleniyor...