Mobil öğrenci tarife avantajları

'Teknoloji Haberleri' forumunda Aysell tarafından 8 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Avea Mobil Öğrenci tarifesi nedir nasıl bu tarifeye geçilir?

  [​IMG]


  Tek seferde 50 TL ve üzeri yüklemelerinizde, tüm Avealılarla sadece 20 dakikası 40 Kuruşa, diğer operatörlerle ise dakikası sadece 40 Kuruşa konuşun. Üstelik 30 TL yüklemelerinizde tüm Avea'lılarla 10 dakikası 40 Kuruşa konuşmaya devam edin!

  Artık tek seferde 10 TL veya 20 TL yükleyen MobilÖğrenci'ler de kazanıyor! Tek seferde 10 TL veya 20 TL yüklemelerinizde yurtiçindeki tüm Avea'lılarla 7 gün boyunca 10 dakikası 40 Kuruşa konuşabileceksiniz! Üstelik kayıtsız koşulsuz!

  Ayrıca 50 TL ve üzeri yüklemelerinize 150 her yöne mesaj hediye!

  Öğrenci kimliğin olmasa da MobilÖğrenci'li olabilirsin! Üstelik yeni MobilÖğrencilere Avea içi 60 dakika hediye!

  MobilÖğrenci Yükle Kazan avantajı ile her 30 gün içerisinde tek seferde yükleyeceğiniz ilk 20 TL'ye, Avea içi 30 dakika hediye! Hemen kayıt olmak için KAYIT yazın, 4494'e gönderin.

  Tarife hakkında bilinmesi gerekenler

  * Hediye SMS'ler Avea içi, diğer GSM operatörlerine ve TürkTelekom kullanıcılarına doğru kullanılmaktadır. Katma değerli servislerin kullanımında ve uluslararası gönderimlerde geçerli değildir.
  * Hediye SMS'ler 30 gün geçerlidir. Kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda silinmektedir.
  * Hediye SMS'ler ile başka bir promosyondan hediye kazanılmaz. Kampanya, başka bir SMS kampanyası ile birleştirilemez.
  * Yeni kayıtlarda, bir defaya mahsus 10 TL'lik bir kayıt ücreti alınacaktır. Kayıt ücreti yapılan ilk yüklemeden düşülür. Yeni MobilÖğrencilere Avea içi 60 dakika hediye edilir. 10 Şubat 2009 tarihinden itibaren numara taşınabilirliği ile gelen yeni MobilÖğrenci abonelerinden 10 TL'lik kayıt ücreti alınmayacaktır ve 60 hediye dakika verilmeyecektir.
  * Geçiş ücreti ücreti hem faturalı hem de faturasız hatlar için KDV ve ÖİV dahil 30 TL'dir. Faturalı hattan faturasız hatta geçişte 30 TL tutar son faturaya yansıtılır.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 Nis 2014
Yükleniyor...