Miraç Kandili Mesajları Güzel

'Sorularla İslamiyet' forumunda Yasemin tarafından 1 Haz 2013 tarihinde açılan konu

 1. Güzel Miraç Kandili Mesajları  Miraç Gecesine Miraç kandiline özel birbirinden güzel mesajlar arasından sizler için en güzel olanlarını seçtik beğeneceğinizi umduğumuz Güzel Miraç Kandili mesajları sizlerle..

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/miracc-91187.jpg]miracc-91187[/IMGALT]

  Tüm Müslüman Aleminin Miraç Kandili Mübarek Olsun.

  Dualarınız kabul amelleriniz makbul yaptığınız tüm ibadetler doğru olsun inşallah Allah tarafındna kabul olsun Hayırlı kandiller..

  Mübarek Miraç Kandili gecesinde yapacağınız tüm ibadetleri cebanı Allah kabul eylesin..

  Bu mübarek gece Kuran'ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Miraç Kandiliniz mübarek Olsun

  Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek miraç kandilini kutlarım Allah'a emanet olun.

  Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Miraç Kandilin mübarek olsun.

  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Miraç Kandilin mübarek olsun.

  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel bekliyoruz yıllardır. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç Çünkü bugün Miraç kandili, kandilin mübarek olsun.

  Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun Miraç kandiliniz mübarek olsun

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç Kandilinizi kutlarım ALLAH’a emanet olun. Güzel kandiller.

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

  Miraç Kandiliniz mübarek Olsun Allah bir dahaki Miraç Kandiline erdirsin inşallah

  Sevdiklerinize du edin sevdiklerinizde sizlere dua etsin Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

  Bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine Allah tüm günahkar kullarını bağışlasın.Miraç Geceniz Mübarek olsun.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/mirac-kandili-23612.jpg]mirac-kandili-23612[/IMGALT]