miraç kandili mesajları 2012

'Güzel Sözler' forumunda Dark tarafından 16 Haziran 2012 tarihinde açılan konu


 1. miraç kandili mesajları 2013

  [​IMG] miraç kandili mesajları 2012 [​IMG]

  Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun Miraç gecen mübarek olsun.

  Müdavim ol namaza, Miracın olsun senin:
  Nura gark olmaya bak, toprak olmadan tenin.

  Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır.

  Âkıl isen, kıl namazı, çünkü saâdet tâcıdır,
  Sen namazı şöyle bil ki müminin miracıdır.

  [​IMG]
  Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.


  Namaz da bir tür duâdır. Duâ ise, inanan kişinin silâhı, ibâdetlerin özü, arz ve semâvâtın nûrudur.

  Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.  Yâ Rabbî!
  Kerem ve lütfunla hidâyet ettiğin kalbi tekrar dalâlete, sapıklığa meylettirme Belâları bizden sarf eyle, çevir ve değiştir Ey affı çok olan, günahları örten Rabbim!
  O günahlar dolayısı ile bizden intikam alma Bize azâb etme


  Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.


  sevgiyle bakan gözlerden,imanla atan kalplerden,umut taşıyan yüreklerden RABBİM şefaatini eksik etmesin.kandiliniz mübarek olsun.


  Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, MİRAÇ kandilin mübarek olsun.


  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek kandilinizi kutlarım Allah'a emanet olun. Güzel kandiller..

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.


  Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.

  [​IMG]

  Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin, bunların tümü senin ve sevdiklerinin olsun.


  Allahın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun


  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun


  Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

  [​IMG]
   


Similar Threads: miraç kandili
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Miraç Kandili İle İlgili En Güzel Mesajlar 25 Mayıs 2014
Güzel Sözler Miraç Kandili İle İlgili söylenmiş En Güzel Sözler 21 Mayıs 2014
Güzel Sözler 2015 Miraç Kandili Mesajları 15 Mayıs 2014
Güzel Sözler Miraç Kandili İle İlgili Güzel Mesajlar 15 Mayıs 2014
Güzel Sözler Mirac Kandili Kartları 2013 2 Haziran 2013