Milyoner oldu kocayı boşadı

'Haberler' forumunda chemist tarafından 4 Ocak 2009 tarihinde açılan konu


 1. Milyoner oldu kocayı boşadı

  Önceliklee kocaman pesssssssssss demek istiyorumm...

  Çocuklarına yılbaşı hediyesi alacak parası dahi yoktu. Talih kuşu başına kondu. Ama o kadar parayı elinde gören kadın, kocasını boşadı ve...


  İngiltere'de çocuklarına noel hediyesi dahi alacak parası olmayan ve son parasıyla oynadığı lotodan 1 milyon sterlin kazanan 41 yaşındaki Maria Murrah, kocasından ayrılıp yeni bir sevgiliye kucak açtı.

  Bristol bölgesinde yaşayan 4 çocuk annesi Maria Murrah, cebindeki son parayla aldığı ‘Merry Million’ kazı kazan kartından tam 1 milyon sterlin kazandı.

  GÖZLERİNE İNANAMADI, KASİYERE SORDU

  Yeterince parası olmadığı için çocuklarına noel hediyesi dahi alamayan Maria Murrah, 5 sterline aldığı şans kartındaki büyük ikramiyenin kendisine çıktığını görünce önce inanamadı. Sonra da elindeki kartı kasiyere göstererek, gerçek olup olmadığını sordu.

  Müşterisinin yüzündeki şaşkın ifadeyi hiç unutamadığını söyleyen kasiyer Jagjit Arora, şunları söyledi:

  “Kartı kazıdı ve öylece sessiz kaldı. Hatta dakikalarca konuşamadı. Sonra bana kartı göstererek ‘Bu gerçek mi, 1 milyon sterlini ben mi kazandım?’ diye sordu. Ben de ‘Tebrik ederim. Büyük ikramiyeyi sen kazandın dedim.”

  YILLARDIR BİRLİKTE YAŞADIĞI SEVGİLİSİNİ TERK ETTİ

  Milyoner olmadan önce yoksul bir kadın olan Murrah, ilk önce eşi Tin Hunt ile birlikte yıllardır içinde yaşadığı belediye evini satın almayı düşündü. Bir süre sonra da onu terk etti ve yeni sevgilisi Anthony Williams’a kucak açtı.

  Yeni sevgilisi Anthony ile çok mutlu olduklarını söyleyen Murrah, kızları 21 yaşındaki Terri, 20 yaşındaki Toni, 19 yaşındaki Rikki ve küçük oğlu Todd’a her biri 300 sterlin değerinde olan hediye çeki gönderdi. Onların geleceğini düşünerek banka hesaplarına 100’er bin sterlin yatıracağına dair de söz verdi.
    2. Cevap: Milyoner oldu kocayı boşadı

  eeeeeeeeee hep erkeklermi boşayacak iyi olmuş:)))))))))))))