Milli Takım yeni Teknik Direktörü Guss Hıddınk

'Spor Gündemi' forumunda Wish tarafından 16 Şubat 2010 tarihinde açılan konu


 1. Milli takım Yeni Teknik Direktörü Guus Hıddınk


  Futbol Federasyonu Başkanı Özgener, dünyaca ünlü teknik adam Guus Hiddink ile el sıkıştı.

  Yabancı teknik direktör arayışlarını sürdüren Milli Takım dünyaca ünlü Hollandalı hocayla anlaştı. Belçika'da bulunan Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve Lütfü Arıboğan'ın Guus Hiddink ile tüm detayları görüştüğü ve anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

  Federasyon'un 19 Şubat Cuma günü imza töreni yapmak istediği ancak Haziran 2010'a kadar Rusya ile sözleşmesi devam eden Hollandalı çalıştırıcının görevinden resmen ayrılmaması sebebiyle tören yapılmasını istemediğini söyledi.

  Lig tv yorumcusu Ömer Güvenç, Artık bir arama yok, arayışa son verildi. Milli takımın hocası Guus Hiddink oldu. Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ve Başkan Vekili Lütfü Arıboğan, Guus Hiddink ile son detayları konuştular ve dönüyorlar. Aslında perşembe günü Hiddink'in istanbul'a gelip cuma günü sözleşme imzalanacaktı. Ancak Hiddink'in 30 hazirana kadar Rusya ile sözleşmesinin devam ettiği gerekçesiyle Hollandalı teknik adam, imza törenini iptal ettirdi diyebiliriz" dedi.

  [​IMG]
    2. Cevap: Milli Takım yeni Teknik Direktörü Guss Hıddık

  yerli yerli dediler sonunda yine yabancı hoca
    3. Cevap: Milli Takım yeni Teknik Direktörü Guss Hıddınk

  Milli takım teknik direktörü guus hiddinke en az beş yıl şans verilmeli türk milli takımı beş yıl sabretmeli ve bunun sonunda dünya şampiyonlugunu türkiyeye hediye etsin germany