Milletvekilinin yeğeni intihar etti

'Haberler' forumunda EyLüL tarafından 14 Kas 2011 tarihinde açılan konu

 1. Milletvekili yeğeninin İntiharı
  Milletvekilinin yeğeni Hayatını Kaybetti
  Fevzi Şıhanlıoğlu'nun yeğeni İntihar Etti

  Şanlıurfanın Viranşehir İlçe Belediyesi eski başkanlarından Muharrem Şıhanlıoğlunun oğlu ve DYP eski milletvekili Fevzi Şıhanlıoğlunun yeğeni Avukat Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu, kardeşi ile birlikte oturduğu evde ruhsatlı silahıyla intihar etti.


  Olay yerinde yaşamını yitiren Şıhanlıoğlu, geçen seçimlerde de Şanlıurfadan bağımsız milletvekili adayı olmuştu.

  Kardeşi ile birlikte aynı evde oturan 32 yaşındaki Mersin Barosu avukatlarından Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu ruhsatlı tabancasıyla kendi kafasına ateş ederek intihar etti. Yan odadan gelen silah sesi üzerine koşan kardeşi Murat Şıhanlıoğlu, ağabeyinin cansız bedeni ile karşılaştı. Polis olay yerinde inceleme yaparken genç avukatın cenazesi otopsi için Mersin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Avukatın ölüm haberini alan yakınları hastane önünde gözyaşlarını tutamadı.

  Yaşamını yitiren avukatın Viranşehir eski Belediye Başkanlarından Muharrem Şıhanlıoğlunun oğlu ve eski DYP Şanlıurfa milletvekili Fevzi Şıhanlıoğlunun yeğeni olan Avukat Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu 12 Haziran 2011 tarihinde yapılan Genel Seçimlerde Şanlıurfadan bağımsız aday olmuştu. Seçim çalışmaları sırasında Viranşehir ilçe merkezinde Zeynel Fatih Şıhanlıoğlunun park halindeki aracı uzun namlulu silahlarla taranmıştı.

  İntihar eden avukatın amcası DYP Şanlıurfa eski Miletvekili Fevzi Şıhanlıoğlu da Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) iç tüzük görüşmeleri sırasında yaşanan kavgadan sonra geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti.