Miley Cyrus Hakkında bilgi

'Biyografi' forumunda Aysell tarafından 24 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Miley Cyrus 23 Kasım 1992 doğumlu ve tam adı Destiny Hope Miley Cyrus.
  Miley,Franklin Tennessee doğmuştur. Billy Ray Cyrusun kızı olan Miley ailesinin Nashvilledeki çiftliğinde yetişmiştir.

  Miley Cyrus 9 yaşındayken oyunculuğa başlar. O sıralarda ailesi babasının işi sebebiyle Kanadada bulunmaktadırlar, babasının çektiği Doc adlı TV dizisinde konuk oyuncu olarak yer alır.


  Miley adlı takma adını (Smiley) sürekli gülümsemesi sebebiyle alır. Gerçek ismi Destiny Hope ise ailesinin ileride çok iyi işler başaracağına inanması sonucu vermişlerdir.

  Cyrus 11 yaşındayken, Disney Channel için çalışmaya başlar Ve kanalın yetkilileri onun yaşının küçük olması sebebiyle tereddüt içindedirler. Miley 12 yaşına geldiğinde Hannah Montana adlı programda başrol olan Miley Stewart olarak seçilir. Cyrus bu rol gereği pop müzik konserleri veren birini canlandırmaktadır. Çünkü Miley enerjik ve canlı performansı sebebiyle seçilir.

  Miley Cyrusun oynadığı filmler; Big Fish (2003), High School Musical 2 (2007), Further Adventures In Babysitting, Hannah Montana: The Movie (2008)

  Miley Cyrus 1.

  İlk soundtrack albümünün çıkmasından 8 ay sonra Cyrus Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus adlı çift albümü çıkarır. Birinci disk 2. Hannah Montana soundtack olup ikinci disk Cyrusun, Destiny Hope Cyrus adlı ilk albümüdür. Albümdeki şarkıların söz yazarlarından biri de Mileydir. Disney, Hannah Montana kıyafet koleksiyonu çıkartır. Cyrus ise koleksiyondaki bazı kıyafetlerin dizaynını yapar.

  Cyrus uzun yıllar boyunca güney aksanından kurtulmaya çalışır. Ancak kanal yöneticileri bunun aksini ister.

  22 Haziran 2006da Walt Disney World, Orlando Floridada Hannah Montana konseri verir.

  Walt Disney Plakçılık Hanna Montana soundtrack albümünü 24 Ekim 2006da piyasaya çıkar. Cyrus o sıralarda Hollywood Plakçılık ile kendisi için dört albümlük anlaşma imzalar
   


 2. Lmn

  Lmn


  Nedir bu Miley Cyrus hayranlığı :)
   


Similar Threads: Miley Cyrus
Forum Başlık Tarih
Biyografi Miley cyrus kimdir kısaca 3 Eylül 2010
Biyografi Miley Cyrus Kısaca tanıyalım 15 Temmuz 2010
Biyografi Miley Cyrus biyografi 23 Haziran 2010
Biyografi Cyrus Hamlin Kimdir, Hayatı 14 Ocak 2013