Michael Jackson'ın Doktoru suçlu bulundu

'Haberler' forumunda Elfida tarafından 8 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

Etiketler:

  1. [​IMG]

    Michael Jackson'ın ölümüyle ilgili suçlanan özel doktoru Conrad Murray'nin davasında karar verildi: Murray, 25 Haziran 2009'da yaşamını yitiren ünlü sanatçıyı kasıtsız öldürmekten dolayı suçlu buldu. Savcılık son duruşmada, "fırsatçı" diye nitelediği 58 yaşındaki doktor Murray'nin 50 yaşındaki pop yıldızına önce çok kuvvetli bir ağrı kesici verip sonra onu tek başına bıraktığını söyledi.

    Murray'nin bakım uygulamalarının 'tuhaf' olduğunu söyleyen savcı David Walgren, Murray'nin acil servise haber vermekte geciktiğini de ileri sürdü. Walgren, ayrıca doktorun eve gelen sağlık ekibine Jackson'a çok güçlü bir sakinleştirici olan propofol verdiğini söylemediğini hatırlattı. Savunma ise, Michael Jackson'ın davranışlarının hesabının doktora kesilmeye çalışıldığını savunup sanatçının iğneyi kendisinin yaptığını ileri sürdü.

    Tarafları dinleyen 5'i kadın 12 kişilik jüri, kapalı kapılar ardında tartıştıktan sonra savcılığa hak verdi ve Murray'nin "Kasıtsız adam öldürme" suçundan mahkum etti. Cezaevine gönderilen Murray'nin meslekten men edilmesi ve 4 yıl hapis yatması bekleniyor. Murray'nin kesin cezası 29 Kasım'da açıklanacak.
     


Similar Threads: Michael Jackson'ın
Forum Başlık Tarih
Haberler Michael Jackson'ın Doktoruna Hapis 30 Kasım 2011
Haberler Michael Jackson'ın Son Provası 4 Temmuz 2009
Haberler Michael Jackson ölmedi kaçtı ! FLAŞ 9 Ekim 2010
Haberler Michael Jackson Ölmedimi!! 28 Ağustos 2009
Haberler Michael Jacson'un Ölümü cinayet 25 Ağustos 2009