Mezuniyet Balolarında Şık Olmanın Yolları

'Moda Rehberi' forumunda Yasemin tarafından 18 Nis 2013 tarihinde açılan konu

  1. Mezuniyet Balolarında Şık Olmanın Yolları Neler?    Genç kızlar Mezuniyet Balolarında en şık ve en güzel olmak için neler yapmanız gerekiyor nasıl bir elbise tercih etmelisiniz rengi ne olmalı saçlarınız nasıl olmalı.Mezuniyet kıyafetleri seçerken nelere dikkat edilmeli bu konuda genç kızlar aşağıdaki önerileri dikkate alabilirler.

    Mezuniyet balolarında şık paletli etekler ve üzerlerine şık gömlekler giyebilirsiniz.Ayrıca bu yıl tütü etekler çok şık ve çok moda olacak tercihleriniz arasında tütü etek modelleri de tercih edebilirsiniz kızlar.

    Özellikle lise mezuniyetleri için genç kızlar kolları pencereli şık bluzler tercih edebilirsiniz.Mezuniyet balolarında renkli giyinmeyi tercih edebilirsiniz özellikle bu yıl nar çiçeği rengi son derece moda şık elbiselerin üzerlerine saçlarınızı at kuyruğu yapabilirsiniz ayrıca asimetrik kesimli elbiseleri tercih edebilirsiniz.Sade dar mini paletli elbiselerde tercihiniz olabilir.2013 yılında özellikle Nar çiçeği rengi vişne rengi çok moda bu renklerin yanısıra sarı ve pembe tonlarıda çok fazla tercih edilmekte.
     
Yükleniyor...