Mevlid kandili mesajları 2015 kısa ve öz

'Güzel Sözler' forumunda Habibe tarafından 21 Ara 2015 tarihinde açılan konu

 1. Mevlid kandili mesajları kısa ve öz

  Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği 2015 Mevlid kandilinizi kutlar, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan Niyaz ederim.  Teşrifinle müşerref eyle şu garibi, her açan gülde seni gören muzdaribi. Ey ümmetinin eşsiz şefaat sahibi,gel sevindir, bak Yakub'a döndü gözlerim.


  -Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammed'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.
  mevlid2015_forumdas.
  -Dua ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun


  Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul mevlüt kandilin mubarek olsun.  -Ey Mekke! Güzelliklerinle gizledin, durdun. Doğumunu bekledin bu kutlu Rasül'ün. Sonsuz Selam, salat sana canım Peygamberim.


  -Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, forumdas.net su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Mevlüt Kandiliniz mübarek olsun.
  mevlid1.  -Yâ Rasûlallah, Eğer Sen, gelmeseydin âleme, güller açmaz, bülbül ötmez. Mechûl esmâ Âdem'e varlığın mânâsı kalmaz, garkolurda mâteme!


  -Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
  mevlid2.

  -Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun.Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.


  -Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.  -En Sevgiliye,Sin ey nur, içimize sin. Sensin bize O'ndan esin. Hiç şüphe yok teksin kesin. En sevgilisi herkesin.
  mevlid4.


  - Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.  -Sözlerin en güzeliyle övüldün, ben seni nasıl öveyim Allah'ın sevgilisisin. Kimim ki seni öylesi seveyim?

  mevlid-kandili-mesajlari-2.
  -Allah hepimize Efendimiz'in(sas)şefkatiyle dünyaya bakabilmeyi nasip etsin.Taşlanırken dahi merhamet etmişti. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun  Ümmetimin bana en yakın olanları, bana en çok Salavat getirenlerdir. ( Hadis )


  -Hu diyelim dilde zikir yurekte şükür olsun. Hayy diyelim iman da aşk ihsan da vuslat olsun.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun..
  Screenshot_2.  -Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi.


  -Tarihte bugün: Güneş'in Mekke'den doğduğu saptandı. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun....


  -Mübarek günler vardır , beraberce kutlamak için . Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun .

  kandil3.
   
 2. Mevlidiniz kutlu olsuN.:f71::f71:

  hayırlı mevlidler dilerriz.:f110::confused:<3;)