Mevlid kandili kutlama mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 11 Ocak 2014 tarihinde açılan konu


 1. Mevlid kandiline özel hazırlanmış kutlama mesajları arıyorsanız sayfamızdaki Mevlid Kandili mesajlarını mutlaka gözden geçirmelisiniz arkadaşlar.

  Sevdikleriniizn bu mübarek Mevlid Kandili gecesini kutlamak için aradığınız kutlama mesajlarını sayfamızdaki mesajlar arasından bulabilirsiniz.Mevlid kandili Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammet s.a.v 'in doğumun kutlandığı çok önemli bir gündür Mevlid kandilinde yapılacak ibadetler ve Mevlid Kandilinde okunacak dualar bölümlerimizi de ziyaret edebilirsiniz..

  Mevlid Kandili Kutlama Mesajları


  Bu mübarek geceyi en iyi şekilde ihya edenlerden olmanız dileğiyle Mevlid Kandiliniz mübarek olsun

  Mevlid Kandili gecesinde yaptığınız tüm duaların kabul olması dileğiyle Kandiliniz Mübarek olsun..


  Allah'ın aşkıyla yanın bu gece, Mevlana gibi dönün bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride anın bu gece. Hayırlı kandiller!

  Kandil günleri Müslümanların ibadetlerinin kabul edildiği dualarının ger çevirilmeidği gecelerdir.Bu geceler hürmetine yapılan tüm dualarınız ve ibadetleriniz kabul olsun inşallah.Hayırlı Kandiller

  Kandilinizi kutlarım Allah c.c Mevlid Kandilinde yaptığınız dualarınızı kabul etsin.

  Hayırlı ve nurlu Kandiller dileriz.Mevlid kandiliniz mübarek olsun hayırlara ve selamete vesile olsun inşallah


  Bugün ellerinizi semaya gönlünüzü Mevlaya açın, bugün günahlardan olabildiğince kaçın, bugün en gizli incilerinizi onun için saçın çünkü bugün kandil, kandiliniz mübarek olsun.

  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

  Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

  Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

  Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah'a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.


  13.jpg