Mevlid Kandili Kutlama Mesajları

'Sorularla İslamiyet' forumunda Yasemin tarafından 23 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. Mevlid Kandili Kısa Kutlama Mesajları  Peygamber efendimizin doğumunu müjdeliyen bu mübarek Mevlid Kandli gecesine özel mesajlarla sevdiklerinize birbirinden güzel Mevlid Kandili mesajları yazarak onları hatırladığınızı ne kadar değerli olduklarını hatırlatabilirsiniz dostlar.Mevlid kandiliniz kutlar dularınızın kabul olmasını dilerim Hayırlı kandiller.

  Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisidir Mevlid kandili gecesi. Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin inşallah Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun..

  Gecenin güzel yüzü yüreğinize dokunsun, kabuslar sizden uzakta, melekler başucunuzda olsun, güneş öyle bir geceye doğsunki bu Mevlid Kandili Gecesine dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun.

  Umutlarımız gerçek mutluluklarımız daim Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

  Bu mübarek Mevlid Kandili Gecesinde kalbinize huzur, sofranıza bereket, üzerinize sıhhat serpilsin. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

  Bu Mevlid kandili gecesinde Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yinede mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.

  Bir kucak sevgi, bir avuç dua, içten bir selam kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Eviniz huzur kalbiniz nur dolsun, mübarek kandiliniz kutlu olsun.

  Şeytan senden çok uzakta, melekler başucunda olsun, duaların kabul, kederlerin son bulsun. Kandilin mübarek olsun.

  Bugün ellerini herzamankinden daha çok aç. Avucuna melekler gül koysun yüreğin coşsun kandilın mübarek, duaların kabul olsun.Mevlid Kandilin Mübarek Olsun

  Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Bu gece nur inmiş kalplere bir gül verilmiş bu mübarek gecede tüm sevenlere işte bu sevenlerin duası semalarda buluşmüş Mevlid Kandilinde bu gece dualarda buluşalım. Hayırlı Kandiller...

  Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu,Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

  Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, kandilin mubarek olsun.

  Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mubarek günde tum dualarınız kabul olması dileğiyle Mevlid Kandilin Mutlu Olsun İyi Kandiller.

  Ne zaman ki iyiki'lerimiz keşke'lerimizden önde gider; O zaman hayatı yaşarız. Oysa çoğumuzu hayat yaşıyor. İyiki'lerle dolu bir yaşam dileğiyle iyi kandiller Mevlid Kandilin Mübarek Olsun..

  Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul Mevlid kandilin mübarek olsun.

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Mevlid Kandilinizi Kutlarım..

  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun İnşallah

  Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim.Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

  Bu mübarek günlerimizde mü-min kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.
   
  Son düzenleme: 24 Oca 2013