Mevlid Kandili İle İlgili Güzel Sözler 2017

'Sorularla İslamiyet' forumunda Habibe tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu


 1. Mevlid Kandili İle İlgili Güzel Sözler 2017

  Bugün Peygamber Efendimizin doğum günü bugün Mevlid Kandili Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed S.A.V Rebiul Evvel ayının 12. gecsinde dünyaya gelmiştir.Bu mübarek günün hayırlara vesile olmasını diliyoruz Hayırlı Kandiller..

  Mevlid Kandili ile ilgili öyle güzel mesajlar ve sözler derledikki sizlere sevdikleriniz bu güzel Mevlid Kandilini mesajalrını çok beğeneceklerdir.Bu özel günde sevdiklerinizin Mevlid Kandillerini Kutlamak için sizinle paylaştığımız bu güzel mesajları kullanabilirsiniz.  Mevlid Kandili Sözleri Mesajları
  Allah?ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller!
  Allah’ım! Rahman sıfatının hakkı için onu hak yoldan ayırma, ayağını kaydırma, kalbini bulandırma, can acısı duyurma, sevdiklerinden ayırma. Eve hep mutlu, huzurlu ve bereketli olsun. Duaları kabul, ibadetleri makbul olsun. Peygamber efendimiz şefaatçisi olsun. Her şey gönlünce olsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

  Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Hayirli kandiller.

  Gel ey Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir. Hacdan döner gibi, Mevlüt’den kandili iner gibi gel gel. Bekliyoruz yillardir. Kandiliniz mübarek olsun.

  Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, Mevlüt kandilin mubarek olsun.
  Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

  Kalpler vardir, sevgiyi yasatmak için, Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için, Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için.

  Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adina umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanisa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

  Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.