Metin2 OX Etkinliği Hakkında Bilgiler

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 2 Haziran 2011 tarihinde açılan konu


 1. OX Etkinliği nedir,metin2 OX Etkinliği Ne zaman başlar ?,metin2 OX Etkinliği nesıl katılınır, OX Etkinliği nesıl oynanır,

  Metin2 OX Etkinliği Hakkında Bilgiler

  OX Etkinliği Tanımı : Bu etkinlik kısaca bir bilgi yarışmasıdır. Metin2 Oyunu ile ilgili sorulan sorulara oyuncular doğru cevabı vermeye çalışır. Son soruda hepsini doğru cevaplayan oyuncular ödüllerini alırlar.

  OX Etkinliği Nasıl Oynanır ? Oyun içerisinde etkinliğin başladığına dair duyuru geçildiğinde oyuncular Uriel`e giderek kayıt yaptırırlar. Herhangi bir level sınırı yoktur. Etkinlik başladığında oyuncular OX haritasına otomatik olarak ışınlanırlar. Harita bir futbol sahasına benzer ve bir ucunda "O" diğer ucunda "X" işareti vardır. Sorulan sorunun doğru olduğunu düşünüyorsanız belirtilen süre içerisinde "O" kısmına, yanlış olduğunu düşünüyorsanız ise "X" kısmına geçersiniz. Soruya yanlış cevap veren oyuncular sistem tarafından otomatik oyun dışında kalır ve haritadan ışınlanırlar. Son soruda oyun alanında kalan tüm oyuncular ödül alır.

  OX Etkinliği Ne zaman başlar ?
  Takvimde her server için farklı tarihler belirlenmiştir. Kesin saat önceden bildirilmeyecektir. Oyuna katılmak için oyun içi duyuruları takip etmeniz gerekiyor.

  OX Etkinliği Ödül nedir ?
  Yarışma sonunda haritada kalan her oyuncu bir "Beyaz Aslan" ile ödüllendirilir.

  OX Etkinliği Oyunun amacı nedir ?
  Oyunun amacı tamamen oyun bilginizi kullanarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamaktır.