Metin2 Boss Kesme Tiyoları

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 30 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Metin2 Boss kolay Kesme Tiyoları


  Boss kesmek için öncelikle itemleriniz ve skilleriniz sağlam olmalı ..yüksek lwl olabilirsiniz ama item ve skilleriniz kötüyse bossların karşısında pek şansınız yok..Tabi birde bossun daha önce başkası tarafından zehir yememiş olmasıda önemli daha önce zehirlenmiş ama kesilememiş bırakılmış boss zor kesilir...Bunun yanında dönüşüm küresi kullanmanızı öneririm dönüşüm küresi bossların karşısında gücünüzü arttırır.Boss keserken en önemli bir detayd yanınızda mutlaka kritikci bir şaman olsun.

  Kraliçe Örümcek nasıl kesilir:

  Bu Boss Çok vuramasına rağmen iyi bir savunması vardır Zehirlimeli bir iteminiz varsa sizin için büyük avantajdır..dönüşümle kolay kesilir eğer leveliniz yetiryorsa tabiki dönüşümsüzde şamanla rahatça kesebilirsiniz..

  Dev Çöl kaplumbağası nasıl kesilir:

  Bu bossu oldukca zordur ..Kesmeye değecek bir boss değildir hem zor kesilir hemde aman aman itemler vermez..Bu boss u Dönüşümsüz kesicekseniz ve savaşçıysanız kesinlikle kılıç takmamanız gerek çünkü kılıçla Kaplumbağaya Skill vuruşlarınızdan başka vuruşlar değmeye bilir bu boss u dönüşümsüz kesmek için Çift el kullanın eğer dönüşümlü kesiceksiniz ik önce Boş bir alana çekip bir şaman birde siz Şamanla + Verip Güçlendirici skillerinizi bastıktan sonra bu boss uda rahatça kese bilirsiniz..

  Alev Kral nasıl kesilir

  Alev Kral Keserken Dönüşüm küresi kullanılmaması gerekir,Alev kralda Dönüşüm küresi kullanılmamasının nedeni ise bazen çok yüksek damageler vurmasıdır o yüzden küreniz boşa gidebilir .. Seri Skill vuran bir Boss olduğundan Çift el yerine ataklarınızı daha hızlı yapabilmeniz için Kılıç takıp skill vuruşunu geciktirmeniz gerekmektedir..Ayrıca yanınızda kritikci şaman olmasıda sizin için çok büyük avantaj sağlayacaktır.

  Dokuz Kuyruk: Dokuz Kuyruk Skilleri Güçlü olan bir bosstur öncelikle itemleriniz ve skilleriniz güçlü olmalı..dönüşüm küresi ve Şamanla rahatça kesile bilinir..

  Azrail: En zor bosslardan biri

  Azraili kesmek için ilk önce kulenin 1. katından 9.katına Çıkmanız gerekmektedir yanınızda sağlam bir ekip varsa kolaylıkla 9.kata çıkarsınız.yanınızda mutlaka şaman olmalı dönüşüm küresi ve zehirlemeniz varsa kolayca kesebilirsiniz..