Metin2 Alev Kralı

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 12 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. metin2 alev kral nerde çıkar harita


  Alev Kralı Doyum Paper de 73 seviye komutan bossudur. diğer bosslardan farkı siz ona dokunmadan o size dokunmaz ..Mistik Lider veya Kraliçe Örümcekten daha zayıftır. Bir kutu düşürür, içinde ise 65 seviyenin çeşitli silahlarını bulunması mümkün. Ayrıca 61 seviye zırhlar (+1, +2, +3) ve diğer nadir düşen eşyalar (hırsızın eldivenleri, kan hapı ve sair), kontraplak da düşürür. İyi derecede HP yükselişine sahiptir, fakat grup halinde öldürüldüğünde çok kolay alt edilebilecektir. 1 Alev, 2 Alev savaşçı ve 2 Alev hayaleti tarafından korunur. Sersemletme yeteneği vardır ve bu tek yeteneği öldürücü hale gelebilmektedir. Yalnız bu yeteneklten kaçınılması fazla zor değildir.

  Alev Kral Doyum Paper de Işınlayıcının çevresinde Bulunur.

  [​IMG]

  haritada kırmızı ile daire içine aldığım yerde çıkar..Ayrıca haritada doyumda metin taşlarının çıktığı yerleride sizin için beyaz daire içine aldım.

  Alev Kral nasıl kesilir
  Alev Kral Keserken Dönüşüm küresi kullanılmaması gerekir,Alev kralda Dönüşüm küresi kullanılmamasının nedeni ise bazen çok yüksek damageler vurmasıdır o yüzden küreniz boşa gidebilir .. Seri Skill vuran bir Boss olduğundan Çift el yerine ataklarınızı daha hızlı yapabilmeniz için Kılıç takıp skill vuruşunu geciktirmeniz gerekmektedir..Ayrıca yanınızda kritikci şaman olmasıda sizin için çok büyük avantaj sağlayacaktır.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 7 Oca 2014