metin2 53 lwl Çömlekçi Yonah görevi-aledon porseleni

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 26 Haziran 2009 tarihinde açılan konu


 1. 53 lwl Çömlekçi Yonah görevi-aledon porseleni(çöl kumu,maymun kanı,kristal cevheri görevi)
  53 lwl olduktan sonra yohan sizden aledon porseleni için bazı malzemeler ister çöl kumu,maymun kanı ve kristal cevheri

  Çöl kumu

  Çöl kumu için çölde çöl haydudu kesmeniz gerekiyor yalnız güçlü çöl hayduduyla karıştırmayın hemen düşmez o yüzden birden fazla hatta çok fazla.:) çöl haydudu kesmeniz gereke bilir.Bu konuda size bir öneri vadide gölge metnide kesebilirsiniz..orada çıkan çöl haydutlarındanda düşüyor.Ama uğraşmak istemiyorum diyorsanız pazardan alabilirsiniz.

  Maymun Kanı

  Maymun kanı için zor maymun zindanındaki altın maymunlarını kesmeniz gerekiyor bence oyundaki en zor görevlerden biri:f40: çünkü altın maymunlar çok güçlü ve kan hemen düşmüyor bu yüzden hileniz yoksa benim gibi pazardan almanızı öneririm..

  kristal cevheri

  1 Tane kristal cemherini ucuza pazardan bulabilirsiniz ama ben kendim düşürmek istiyorum diyorsanız kristal damarı bulup kazmanız lazım bunun için sohan dağını öneririm en fazla kristal damarı sohanda çıkar.

  Malzemeleri toplayıp görevi tamamladığınızda Çömlekçi Yonah size Ödül olarak 3.000.000 Tecrübe + 30.000 yang verecektir.
  Not:çöl kumu ve maymun kanı sadece görev varken düşer düşürdüğünüz çöl kumu ve maymun kanını başka bir çara aktarıp tekrar kestiginizde yeniden düşürebilirsiniz buda pazarda size iyi para kazandırır taki görevi teslim edene kadar.