Meşgul anneler için gerekli iphone uygulamaları

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Meşgul anneler için gerekli iphone uygulamaları

  [​IMG]
  Kadınların işi her zaman zordur hele birde çalışıyorsanız pek çok şeye vakit ayırmak imkansızlaşıyor. Yemek derdi, çocukların ihtiyacı, iş hayatı ve diğer günlük koşuşturmacalara bir türlü yetişemiyorsanız teknoloji bunu sizin için hemen halletmeye hazır.

  Akıllı telefonunuz varsa indireceğiniz birkaç küçük app ile hayatınız kolaylaşabilir. İşte yoğun tempoda size yardımcı olacak uygulamalardan bazıları

  1) İşten eve geldiniz ve yemek yapmanız gerekiyor. Kısa zamanda çok iş çıkarabilmek için bir yardımcıya mı ihtiyacınız var. Dinner Spinner imdadınıza yetişiyor. Ne kadar sürede nasıl bir yemek yapabileceğiniz konusunda size fikirler sunan güzel bir uygulama. Siz akşam yemeğine kaç dakikanız olduğunu söyleyin o size ne pişireceğinizi söylesin.

  2) Hafta sonunda çocuğunuzla dışarı çıktınız ve ne yapacağınızı, nereye gideceğinizi mi düşünüyorsunuz? Hiç yorulmayın. FunFinder uygulaması çevrenizde size en yakın eğlence mekanlarını, spor tesislerini, restaurantları bulsun ve GPS yardımıyla yön tarifinde bulunsun.

  3) Kadınların akılda tutmakta zorlandıkları tarihlerin başında genelde adet dönemleri gelir. Eğer sizde bu konuda bir sorun yaşıyorsanız hemen Womanlog Calender uygulamasını indirin. Adet başlangıç ve bitiş tarihinizi hesaplasın bir sonraki ay için size tarih versin. Hamilelik için de yumurtlama dönemlerinizi hatırlatsın.