Meryem Uzerli'nin Sevgilisi Kim?

'Medya Bölümü' forumunda Blue tarafından 28 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Meryem uzerlinin sevgilisi kim,meryem uzerlinin sevgilisi,meryem uzerli sevgilisi,hürrem sultanın sevgilisi,hürremin sevgilisi,hürremin sevgilisi kim

  [​IMG]
  [​IMG]

  Meryem Uzerli’nin 1,5 yıl önce ayrıldığı 6 yıllık aşkı Almanya doğumlu Türk vatandaşı Özcan Mert ile havuzda çekilmiş resimleri basına yansıdı.
  Kıbrıs Ada Magazin tarafından bulunan görüntülerde Meryem Uzerli ve Kıbrıs’ta işletmecilik yapan sevgilisi havuzda sefa yapıyor. Yaptığı tüm röportajlarda özel hayatında kimse olmadığını belirten Uzerli’nin aşktaki bu suskunluğunun ardında bir dram çıktı. Almanya doğumlu Türk vatandaşı Özcan Mert ile henüz bu kadar şöhretli değilken tanışan ve 6 yıllık bir birliktelik yaşayan Uzerli, sevgilisinin işleri nedeniyle Kıbrıs’a gitmesiyle ilişkisini noktalamak zorunda kaldı.


  Uzerli açıklamasında “Uzun süreli bir birliktelik yaşamıştık. Bir buçuk sene evvel bitmiş bir ilişkidir. İlişki sırasında çekilmiş bu fotoğrafların paylaşılması beni üzdü. Fotoğrafların kişiye ve ilişkiye özel olduğunu düşünüyorum ” ifadelerini kullandı.