meryem uzerli sevgilisi kim

'Resimli Konular' forumunda Ezlem tarafından 28 May 2011 tarihinde açılan konu

 1. meryem uzerli nin sevgilisi kim

  Meryem Uzerlinin 1,5 yıl önce ayrıldığı 6 yıllık aşkı Almanya doğumlu Türk vatandaşı Özcan Mert ile havuzda çekilmiş resimleri basına yansıdı.
  Kıbrıs Ada Magazin tarafından bulunan görüntülerde Meryem Uzerli ve Kıbrısta işletmecilik yapan sevgilisi havuzda sefa yapıyor. Yaptığı tüm röportajlarda özel hayatında kimse olmadığını belirten Uzerlinin aşktaki bu suskunluğunun ardında bir dram çıktı. Almanya doğumlu Türk vatandaşı Özcan Mert ile henüz bu kadar şöhretli değilken tanışan ve 6 yıllık bir birliktelik yaşayan Uzerli, sevgilisinin işleri nedeniyle Kıbrısa gitmesiyle ilişkisini noktalamak zorunda kaldı.

  Uzerli açıklamasında “Uzun süreli bir birliktelik yaşamıştık. Bir buçuk sene evvel bitmiş bir ilişkidir. İlişki sırasında çekilmiş bu fotoğrafların paylaşılması beni üzdü. Fotoğrafların kişiye ve ilişkiye özel olduğunu düşünüyorum ifadelerini kullandı.

  meryem uzerli nin sevgilisi
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Ağu 2014
 2. Cevap: meryem uzerli nin sevgilisi

  Ozcan mert o donem yenı bır mekan acmıstı kıbrısta ıslerının yolunda gıtmemesınden dolayı ılıskısı sırasında cekılmıs olan resımlerı yanında calısan Huseyın Er ıle bırlıkte basına kendısı sızdırmıstır.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 2 Oca 2014