Meltem Cumbul Altın Küre'de

'Medya Bölümü' forumunda Sitem tarafından 15 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Meltem Cumbul Altın Küre (Golden Globe) töreni

  Meltem Cumbul, bu gece(15 ocak) düzenlenecek 69. Altın Küre Ödül Töreninde dünyaca ünlü yıldızlarla birlikte sunuculuk yapacak.

  Geçtiğimiz yıl eski Golden Globe (Altın Küre) Başkanı Aida Taklanin davetlisi olarak Altın Küre Ödül Törenine katılan Meltem Cumbul, bu yıl aynı törende sunuculuk yapacak. Ünlü oyuncu, bu gece Beverly Hillsteki Beverly Hilton Hotelde düzenlenecek törende dünyaca ünlü yıldızlar Bradley Cooper, Angelina Jolie, Brad Pitt, Jessica Alba, Sarah Michelle Gellar, Colin Firth, Emily Blunt, Ewan McGregor, Kate Beckinsale, Pierce Brosnan, Helen Mirren ve Gerard Butler gibi dünya starlarıyla aynı sahneyi paylaşacak. Cumbul, gecede “Yabancı Dilde En İyi Film ödülünü kazanan yapımı açıklayacak. Geçtiğimiz yıl Susanne Bierin “In a Better World filminin aldığı “Yabancı Dilde En İyi Film ödülünün bu yılki adayları “The Flowers Of War (Çin), “In the Land of Blood and Honey (Amerika), “The Kid With A Bike (Belçika), “A Separation (İran) ve “The Skin I Live In (İspanya). 69. Altın Küre Ödül Töreni, bu gece 02.00den itibaren CNBC-e, HD-e, e2den canlı yayınlanacak.

  Çok heyecanlıyım

  Altın Küre komitesi tarafından ödül vermek üzere davet edilen Meltem Cumbul, iki gün önce Los Angelesa uçtu. Dünyaca ünlü oyuncularla törenin provalarına katılan Cumbul, çok heyecanlı olduğunu söyledi.  Kaynak:Hürriyet.com