Meltem Cumbul Altın Küre'de

'Medya Bölümü' forumunda Sitem tarafından 15 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Meltem Cumbul Altın Küre (Golden Globe) töreni

  Meltem Cumbul, bu gece(15 ocak) düzenlenecek 69. Altın Küre Ödül Töreni’nde dünyaca ünlü yıldızlarla birlikte sunuculuk yapacak.

  Geçtiğimiz yıl eski Golden Globe (Altın Küre) Başkanı Aida Takla’nin davetlisi olarak Altın Küre Ödül Töreni’ne katılan Meltem Cumbul, bu yıl aynı törende sunuculuk yapacak. Ünlü oyuncu, bu gece Beverly Hills’teki Beverly Hilton Hotel’de düzenlenecek törende dünyaca ünlü yıldızlar Bradley Cooper, Angelina Jolie, Brad Pitt, Jessica Alba, Sarah Michelle Gellar, Colin Firth, Emily Blunt, Ewan McGregor, Kate Beckinsale, Pierce Brosnan, Helen Mirren ve Gerard Butler gibi dünya starlarıyla aynı sahneyi paylaşacak. Cumbul, gecede “Yabancı Dilde En İyi Film” ödülünü kazanan yapımı açıklayacak. Geçtiğimiz yıl Susanne Bier’in “In a Better World” filminin aldığı “Yabancı Dilde En İyi Film” ödülünün bu yılki adayları “The Flowers Of War” (Çin), “In the Land of Blood and Honey” (Amerika), “The Kid With A Bike” (Belçika), “A Separation” (İran) ve “The Skin I Live In” (İspanya). 69. Altın Küre Ödül Töreni, bu gece 02.00’den itibaren CNBC-e, HD-e, e2’den canlı yayınlanacak.

  Çok heyecanlıyım

  Altın Küre komitesi tarafından ödül vermek üzere davet edilen Meltem Cumbul, iki gün önce Los Angeles’a uçtu. Dünyaca ünlü oyuncularla törenin provalarına katılan Cumbul, çok heyecanlı olduğunu söyledi.  Kaynak:Hürriyet.com
   


Yükleniyor...