Mayıs Kraliçesi Oyuncu Kadrosu

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Mayıs Kraliçesi Oyuncu Kadrosu

  [​IMG]
  Mint Yapım imzalı iddialı bir dizi geliyor Show TV ekranlarına. Henüz hazırlıklarının devam ettiği bilinen Mayıs Kraliçesi dizisinin başrolünde Yağmur Tanrısevsin var. Tanrısevsin dizi için imajını tamamen değiştirmiş görünüyor

  Ekim ayında Show Tv’de yayınlanacağı duyurulan Mayıs Kraliçesi dizisinde tersanede kaynakçı olarak çalışan Nehir’in hikayesi anlatılacak. Dizi Kore yapımı May Queen’in uyarlaması. Senaryo Emre Kavuk yapımcı ise Birol Güven.

  İddialı dizinin oyuncu kadrosunda netlik kazanan isimler ise şöyle…

  Yağmur Tanrısevsin (Nehir)

  Hatice Aslan (Nehir’in annesi Asu)

  Ahmet Olgun Sünear (Gemi mühendisi Oğuz)

  Samet Sırmalı ( Alper)

  Burak Hakkı (Başsavcı)

  Türkiye’nin yeni jönleri ilan edilen Sünear ve Sırmalı, dizide kaynak işçisi Nehir’e aşık olan ve bu aşk yüzünden karşı karşıya gelen iki arkadaşı canlandıracak.

  Seyirciyle buluşmak için gün sayan dizinin oyuncu kadrosu oldukça heyecanlı. Özellikle dizi için imajını tamamen değiştiren Yağmur Tanrısevsin kestirdiği ve siyaha boyattığı saçları ile dikkat çekiyor.

  Dizinin orjinal yapımı May Queen Kore’de büyük ilgi gören dizilerden bir tanesi. Yaşamdaki zorlukları aşmak ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çabalayan bir kadının başarı öyküsünü konu alıyor.

  Nehir, her zaman meraklı, ve şaşırtıcı derecede olumlu bir karakterdir. Doğası gereği, düşünceli ve sıcak kalpli, zor koşullarda ne olursa olsun, tam olarak üstesinden gelmek için elinden geleni yapar ve asla vazgeçmez. Her daim insanların hayal kırıklığını yok eden bir güzelliği vardır. Üvey babası nedeniyle denizci olmuştur ve genç yaşından itibaren severek tekneler yapmaya başlamıştır.