Maryse Biyografi

'Resimli Konular' forumunda Bloom tarafından 10 Ocak 2011 tarihinde açılan konu


 1. Maryse Ouellet (21 Ocak 1983) Fransız Kanadalı glamour model ve profesyonel güreşçi, daha sade Maryse olarak bilinir. Halen World Wrestling Entertainment (WWE) için onun ham marka üzerinde çalışıyor.

  Harcama yıl sonra, 2003 Miss Hawaiian Tropic Kanada kazanan dahil modelleme olduktan sonra WWE Diva Arama yarışmaya katıldı, Maryse WWE 2006 yılında, kiralandı. Onu eleme rağmen, o WWE gelişimsel tesisi, Ohio Valley Wrestling (OVW) Louisville, Kentucky gönderildi. She Ağustos 2006 ve WWE ile bir anlaşma imzaladı OVW eğitim, orada Aralık 2006′da onu halka ilk yapılan güreş için atanmıştır. She vinyetlerin yılında WWE televizyonda göründü. Bu süre zarfında OVW çalışan, ancak daha sonra devam Florida Championship Wrestling (FCW), başka bir WWE tesisi, onu eğitim daha transfer edildi.

  Mart 2008 yılında, Maryse SmackDown, bir takım rekabet yüzmek rekabet ortaya çıktı. Üç ay sonra onu televizyon yapılmadı-ring debut. Aralık 2008 yılında, Maryse, WWE Divas Şampiyonası ve onun üzerine yedi ay için yapacağını şirket ile ilk başlığını ele geçirdi. Nisan 2009 yılında Ham marka, 2009 WWE Draft esnasında hazırlandı.

  Modelleme kariyer

  Ouellet bir güzellik yarışmasında yarışmacı olarak, Miss Hawaiian Tropic Kanada 2.003 kazanan kariyerine başladı ve Uluslararası Finalleri Miss Hawaiian Tropic 2004 yılının ikinci olarak tamamlama. Bundan sonra çeşitli gazete, dergi ve Kanadada televizyon programları gibi çok sayıda görünüşe yapılmadı iyi kapak ve 2006 yılının yaz aylarında Playboy dergisinin özel bir baskı ve iç sayfalarında görünmesi gibi. O Kanada takvim Playboys 2007 Girls kapak da vardı.


  2006 yazında, Maryse World Wrestling Entertainment (WWE) için denedik Diva ara var. O Final Cut yapılan ve bir üst sekiz WWE şekil üstünde idi, ama Temmuz 24 bölüm üzerinde WWE Raw o yok edilmesi için ikinci kişi oldu. Onu eleme rağmen, o ve WWE gelişimsel topraklarına de eğitim tesisi egzersiz programı izlemek için davet edildi, Ohio Valley Wrestling (OVW) . Ouellet sonra gibi olmak, ona “rüyaydı o çok çok “heyecanlı olduğunu, Bir WWE Diva “.

  [​IMG]