Mart 2011 Yengeç Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2011 mart Ayı Yengeç Burcu Burç Yorumları
  Yengeç Burcu Mart 2011 Burç Analizi
  Mart 2011 de yengeç burcunu neler bekliyor

  Yengeç Burcu Mart 2011


  İlişkisi mutlu ve huzurlu geçen Yengeçlerin bu enerji altında sadece bireysel istekleri doğrultusunda hareket etmeleri tabi ki beraberlikleri açısından sakıncalı olabilir. Çünkü zaten büyük bir sorunları yoktur, gayet iyi anlaşmaktadırlar. O zaman yapılması gereken eşit paylaşım içinde olmayı sürdürmeleri ve tutkularını, arzularını partnerleriyle bir arada sevgi birliği içinde devam ettirmeleridir.

  Ayrıca bu enerjinin kendi içindeki iyileştirme gücü ve paylaşım ihtiyacından yararlanarak sıradışı güzelliklere açık olmayı sürdürebilir, dönemi daha mutlu bir şekilde geçirebilirler. Cinsellik konusunda daha özgür yaklaşımlarda bulunabilirler. Eşleriyle birbirlerini yeniden keşfe çıkabilir ve haz duygularını sıradışı şekillerde doyurabilirler. Ayrıca maddi ve manevi konularda birbirlerine destek olarak sevgilerini çoğaltabilirler. İlişkisinde sorun olanlarsa bu enerji altında partnerlerine karşı kendi kimlik savaşlarını vermeyi tercih etseler dahi, aslında paylaşıma hazır ruh hali içindedirler.

  Eğer partneriniz anlayışlı ve inatçı davranmaya birisiyse orta bir noktada buluşmak mümkündür. Tam tersi bir karakterle beraberseniz kimi zaman beklenmedik gelişmelerin oluşması mümkündür. Çünkü kafanızın içinde düşündüğünüz ve saptadığınız farklı amaçlar vardır. Fakat karşınızdaki kişiyle sürtüşme devam ettiği için kimi zaman araya mesafe koymaya çalışabilirsiniz. Hatta inatçı, sağı solu belli olmayan tarzda davranışlar gösterebilirsiniz. Bunun en önemli nedeni, onunla anlaşmaya gönüllü olduğunuz halde size karşı daha yumuşak davranmayışıdır.

  Mars Kova burcunda bu tarihler arasında cinsellik konusunda sıradışı ve farklı şeyler yaşamak istediğinizin göstergesidir. Bu durumu da partnerinizle konuşursanız, bu enerjinin agresif yönlerini güce dönüştürmüş olursunuz. İlişkisi olmayanlar açısından bu dönemin anlamı ise, bireysel kimliğinizi kabul ettirebileceğiniz, eşit ve ortak paylaşımlar içinde olacağınız, tutkulu ve arzu dolu bir beraberliktir. Birlikte olacağınız kişiyle anlaşmaya gönüllüsünüzdür. Fakat bunun için karşınızdaki kişinin de aynı düşünce ve yaklaşımda olması kaydıyla. Bu tarihler arasında farklı ve sıradışı bir aşk sizi oldukça mutlu edebilir. Bireysel kimliğinize saygı duyan, size bugüne dek yaşadıklarınızı unutturan ve kendinizi yeniden toparlamanıza yardımcı olan bir kişi hem moralinizi yükseltici hem de iç gerginliğinizi ortadan kaldırıcı bir etki yaratabilir.

  25 Mart -29 Mart 2011 tarihleri arasında iletişim ve haberleşme gezegeni Merkürün, çalışma evinizde başlayacak seyri ise, gerek Venüs gerekse Güneş gezegenlerinin yansımalarından farklı değildir. Bu tarihler arasında mesleki açıdan otoritelerle aranızda sorunlar oluşmaması için subjektif düşünmemeye çalışmalı, olgun ve ılımlı yaklaşımlarda bulunmalı, düşüncelerinizi açıklarken öfkeli veya uzlaşmaz kişi imajı yaratmamalısınız. Bu enerji iş başvurularında kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağlayıcıdır. Amaçlarınızı gerçekleştirmek adına fikirlerinizi dile getirme gücünüz yüksektir. Karar vermekte zorlanmazsınız.

  Eğer iş yerinizle aranızda bir problem varsa Venüsün Koç burcu sürecinde bu anlaşmazlık sizler açısından çalışma motivasyonunuzda düşüşlere neden olduğundan ani bir kararla işten ayrılıp Güneş ve Merkür Koç seyirlerini başka bir iş başvurusunda bulanarak değerlendirmeye kalkışabilirsiniz. Çünkü istekleriniz ön plandadır. Fakat burada dikkat edeceğiniz husus, öncelikle sakin ve mantıklı düşünerek hareket etmektir. Yani duygularınızın aklınızı bulandırmasın izin vermemeniz lazımdır. Tabi ki önünüze iyi bir fırsat çıkarsa ve hakikaten beklediğiniz gibi bir şeyse bunu değerlendirmenizde bir sakınca yoktur. Tam tersine sadece gerilim altındasınız diye başka bir iş ayarlamadan işten ayrılmak sakıncalı olabilir.
    2. Cevap: Mart 2011 Yengeç Burcu Yorumları

  bnde bir yengec burcu olarak hayırlısı diyorum :)
   


Similar Threads: Mart 2011
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası 13 Ağustos 2011 Cumartesi Balık Burcu Yorumu 13 Ağustos 2011
Kadınların Dünyası 13 Ağustos 2011 Cumartesi Yay Burcu Yorumu 13 Ağustos 2011
Kadınların Dünyası 13 Ağustos 2011 Cumartesi Akrep Burcu Yorumu 13 Ağustos 2011
Kadınların Dünyası 13 Ağustos 2011 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumu 13 Ağustos 2011
Kadınların Dünyası 13 Ağustos 2011 Cumartesi İkizler Burcu Yorumu 13 Ağustos 2011