Maral Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Maral Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

  [​IMG]
  Hazal Kaya uzun bir aradan sonra TV8 ekranlarında Maral dizisi ile karşımıza çıkacak. Feriha olarak Türkiye’nin kalbini fetheden ve ciddi bir izleyici kitlesine sahip olan Hazal Kaya bu kez Maral olarak ekranlara gelecek.

  Çok ünlü bir mağazada yönetici olarak çalışan ve yükselmeye çalışan Maral’ın yine aynı mağazada çalışan bir gence -ki bu genç Aras Bulut İynemli’den başkası değil- gönlünü kaptırması ile gelişecek ve büyük ihtimalle şirketin biricik oğlunun da Maral’a olan aşkını anlatacak.

  Bir felaketin değil bir mucizenin ayırdığı iki aşığı canlandıracak olan Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek.

  Dizinin oyuncu kadrosu kesinleşmemekle birlikte ilk fragmanı yayınlandı. Bazı gerçeklerin hayallerden daha değerli olduğu söylenerek sonlandırılan fragman dizi hakkında meraklı bir bekleyişe neden oldu.

  Tahmini olarak Şubat ayında yayınlanması beklenen dizi, “Çok istiyorsanız, hayalleriniz gerçekleşir” mesajı taşıyor.

  Dizi ile ilgili gelen bilgilerden bir diğeri ise dizinin süresinin 90 dakika olacağı ve en az 26 bölümlük anlaşma sağlandığı yönünde. Maral dizisinin senarist koltuğunda Ezel ve Suskunlar dizilerine imza atan Pınar Bulut Deren otururken, yönetmenliğini Deniz Koloş üstlenmiş.
   


Similar Threads: Maral Dizisi
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü Tiyatro sahneleri telefon numaraları ve adresleri 28 Aralık 2008
Medya Bölümü Şeref Meselesi Dizisi Oyuncuları 18 Mayıs 2016
Medya Bölümü Paramparça Dizisi Ne Zaman Başlıyor? 18 Mayıs 2016
Medya Bölümü Sevda Kafesi Dizisi Oyuncuları 18 Mayıs 2016
Medya Bölümü Aşk Yeniden Dizisi Oyuncuları, Konusu 18 Mayıs 2016