Mankenlerin Güzellik Sırları

'Kişisel Bakım' forumunda Büsra tarafından 6 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Mankenlerin Güzellik Sırları
  Mankenlerin Güzellik Sırrı
  Mankenlerin Sırları

  Beyaz Rengin Mucizesi


  Gözlerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız beyaz eyelinerı kirpiklerinizin başlangıcından bitiş noktasına kadar sürün. Temiz bir sünger yardımıyla dağıtıp doğal bir görünüm kazandırır.Yüzünüze doğal bir ışıltı katmak istiyorsanız beyaz göz farından yardım alabilirsiniz. Fondöten ve beyaz göz farını karıştırın. Kaşınızın tam altına fırçayla sürün. Kaşlarınızın daha yukarda ve gözlerinizin daha parlak görünmesini sağlayacaktır.

  Vazelinden Makyaj Malzemesi

  Rujunuz ya da dudak parlatıcınız bittiğinizde en sevdiğiniz göz farından birini vazelinle karıştırın. Ruj fırçasıyla dudaklarınıza uygulayın. Bu sayede acil durumlar için ekonomik bir çözüm yaratırken uzun zamandır makyaj çantanızda öylece duran göz farını değerlendirmiş olacaksınız.

  Temizliğin Güzelliği

  Islak mendilleri çantanızdan asla eksik etmeyin. Yumuşatıcı özelliği olan lanolin içeren ıslak mendiller cildinizi anında canlandırır ve parlak bir görünüm kazandırır. Ayrıca, leke çıkarmak, deodorant izini temizlemek için size yardımcı olacaktır.

  Bebeklerden Güzellik Desteği

  Gözleriniz ya da vücudunuzun her hangi bir yerinde şişlik oluştuğunda bebeklerin diş kaşıyıcılarının işe yarayacağını biliyor muydunuz? Diş kaşıyıcıyı eczanelerden oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz. Buzdolabında bekletip soğuttuğunuz diş kaşıyıcı şişlik olan bölgeye koyun ve inene kadar bekletin. Özellikle gözaltı şişlikleri için etkili bir yöntemdir.

  Mutfaktan Gelen Güzellik

  Gözlerinizdeki şişliği indirmek için diş kaşıyıcı almaya vaktiniz yoksa metal bir kaşıktan yardım alabilirsiniz. Buzdolabında ya da soğuk suyun altında tutup kaşığı soğutun. Şişlik olan bölgede tutup inene kadar bekletin.

  Taze Bir Nefes

  Makyajınız, saçınız, kıyafetiniz ne kadar güzel olursa olsun nefesiniz taze değilse itici olursunuz. Maydanoz sayesinde nefesinizi tazeleyebilirsiniz. Yemeklerden sonra ya da ihtiyaç duyduğunuz her anda taze maydanoz tüketin, tazelenin!

  Alıntı.

   


Similar Threads: Mankenlerin Güzellik
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Güzellik İçin mucize iksir tarifleri 6 Şubat 2012
Kişisel Bakım Ünlü İsimlerin Güzellik Sırları 1 Kasım 2013
Kişisel Bakım Limonla Gelen Güzellik Sırları 21 Eylül 2013
Kişisel Bakım Evdeki Malzemelerle Güzellik Sırları 13 Ağustos 2013
Kişisel Bakım Julia Roberts'ın Güzellik Sırları 2 Ağustos 2013