Manken Esin Yücel

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 22 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Esin Yücel Manken Esin Yücel kimdir?

  Bu sıralar ünlü manken Esin Yücel konuşuluyor.Polislerle fuhuş pazarlığı yaptığı iddia edilen meşhur manken ortaya çıktı. İddialara göre ünlü manken Esin Yücel.

  [​IMG]

  Gözaltına alınan manken Esin Yücel gazetecileri karşısında görünce baygınlık geçirdi.İstanbul'da lüks bir sitede fuhuş yapıldığı ihbarını alan Ataşehir Asayiş Büro Amirliğine bağlı polisler harekete geçti.
  Yapılan inceleme sonunda fuhuş yaptığı iddia edilen kişinin manken Esin Yücel olduğu tespit edildi. Şüpheli Esin Yücel ile irtibata geçen polisler, müşteri gibi pazarlık yaptı. İddiaya göre şüpheli ile bin dolara anlaşıldı. Anlaşmayı yapan polisler baskın için savcılıktan gerekli izni aldı. Bunun üzerine pazarlığı yapan polis memuru saat 00.00 sıraları müşteri gibi E. Y.'nin oturduğu siteye gitti. Polis memurundan birlikte olmak için anlaştığı bin doları aldığı öne sürülen Esin Yücel gözaltına alındı.

  Ünlü manken siteden çıkartıldığı sırada görüntü almaya çalışan basın mensuplarını görünce bayıldı. Polis aracına bindirilen Esin Yücel Fatih Sultan Mehmet Devlet Hastanesi'ne götürüldü.Sedye ile taşındığı sırada sinir krizi geçirerek önce polisleri tekmeledi, daha sonra da basın mensuplarına saldırmak istedi. Esin Yücel'i polisler sakinleştirdi ve tedavisinin ardından karakola götürüldü. İfadesi alınan manken savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.
  Esin Yücel daha önce de İstanbul'da yapılan bir uyuşuturucu operasyonunda gözaltına alınmıştı.
  magazin oteli