Manga We Could Be The Same 2010

'Medya Bölümü' forumunda YAREN tarafından 19 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Manga We Could Be The Same 2010 Albümü
  Manga We Could Be The Same Albümü 2010


  [​IMG]

  Türkiye'yi bu yıl Norveçin başkenti Osloda düzenlenecek 55. Eurovision Şarkı Yarışmasında temsil edecek olan maNga, We Could Be The Same adlı singleını yayınlıyor.
  Eurovision heyecanı sürerken Eurovision şarkımız piyasaya çıkıyor..

  We Could Be The Same şarkısının Türkiye, Belçika ve İsveçte yapılan 3 farklı versiyonu ve 2 yeni remiksi ve Avrupa'da beğeni toplayan video klibi.
  Tümü bu single CDde, Eurovision Şarkı Yarışmasından önce müzik marketlerde yerini alacak.

  Başta maNga hayranları ve Eurovision takipçileri olmak üzere her yaştan müziksever tarafından merakla beklenen single CDnin içinde şarkının İstanbul, Belçika ve İsveçte yapılan üç farklı versiyonunun yanı sıra, Gooseflesh tarafından yapılan ve henüz hiçbir yerde duyulmayan iki de remiksi yer alıyor. Ulaş Pakkan ve Volkan Akaalpten oluşan Gooseflesh, yurtdışında Fischerspooner, Eva Simons, Medina gibi sanatçılara yaptıkları remikslerle tanınıyor.

  Şarkının başarılı yönetmen Gürcan Keltek tarafından çekilen ve müzik televizyonlarının favorisi olan video klibi de mpeg formatında CDnin içinde yer alıyor.

  Kapak tasarımı Los Angelesta film ve TV pazarlama alanında faaliyet gösteren Iconisusta sanat yönetmeni olarak yıllardır çalışmakta olan başarılı tasarımcı Erdem Yücel tarafından yapılan We Could Be The Same, 2010 yılının en büyük müzik olayını her zaman hatırlamak isteyen müzikseverler için piyasaya çıkıyor.

  Manga We Could Be The Same 2010 Albümdeki Şarkılar


  1. Manga We Could Be The Same ( Brussels )
  2. Manga We Could Be The Same ( İstanbul )
  3. Manga We Could Be The Same ( Stockholm )
  4. Manga We Could Be The Same ( Gooseflesh Radio Edit )
  5. Manga We Could Be The Same ( Gooseflesh Extended Remix )