Makyaj Modası 2010

'Moda Rehberi' forumunda Blue tarafından 19 Şub 2010 tarihinde açılan konu

 1. 2010 Makyaj modası


  Bu yılın makyaj modası koyu ve çarpıcı renklerden oluşuyor.


  Dudaklar
  Dudaklarda ya bej renkte ya da kırmızı tonlarıyla iddialı bir görünüm yaratılıyor. Dudakların mükemmel birer yay gibi ortaya çıkmasını sağlayan büyüleyici renler de dikkate değer. Soluk ten üzerine uygulanan kadifemsi vurgular, koyu renk dudaklarla tam bir tezat görüntü oluştururken, mat dokulu şarap renkleriyle abartısız ve özgüvenli bir görünüm elde ediliyor.

  Oryantal esintili yüzlerin odak noktasını, mürdüm renkleri oluşturuyor. Dudaklar, boyama yoluyla küçültülerek ağzın yüzde kapladığı alan azaltılarak, görünümün porselen bebeğe benzemesi sağlanıyor.

  Cilt ve yanaklar
  Kusursuz cilt, sonbahar kış sezonunun temelini oluşturuyor. Son derece temiz, sade bir makyajla tamamlanmış cilt karşımıza çıkıyor. Kayısı, gül ve deve tüyü allıklar yüze sağlıklı bir ışıltı verirken, özellikle alın, yanaklar ve burun kemiğine sürülen gölgeler, yüze nemli bir aydınlık katıyor. Ciltte en doğal renkler kullanılarak, çok hafif bir dudak parlatıcısı uygulanarak kır hayatının en güzel örneği veriliyor. Cilt, aydınlık, sağlıklı, sportif ve ışıltırı görünüyor.
  Gözler
  Gözlerde gece mavisi, çikolata, siyah ve mor renkler hakim.

  Dumanlı gözlere fazladan bir pırıltı veriliyor ve en iddialı görünümleri koyu sonbahar renkleriyle ortaya çıkarıyor. Simli ürünler, göz kapaklarına dikkatle uygulanıyor; farklı ve dikkat çekici etkiler ortaya çıkıyor. Farlar ve göz kalemleri, gözleri dumanlı bir görünüme kavuşturuyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 30 Oca 2014
 2. Cevap: Makyaj Modası 2010

  Makyaj ile aram yok :)
  Ama sürme sürerim :) .O da arada ..
   
 3. Cevap: Makyaj Modası 2010

  Bu yaşta ne gerek var zaten Büşra :f40: Bak Blue ablan bile çok az makyaj yapar :) yapsa bile ten makyajı yapmaz ;)
   
 4. Cevap: Makyaj Modası 2010

  Önce bütün gençliği makyaj yaparak geçir,makyaj malzemeleri için öldürülen hayvancağızları düşünme,o kadar para harca sonra makyaj yüzünden bozulan ciltleri onarmak için kremlere para harca...Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..:)))
   
 5. Cevap: Makyaj Modası 2010

  Aman zaten oda düğünlerde olur :))
  PARDUS Abi bu arada yorumun anlamlı ve komik :)