Lost Charlie Resimleri (Dominic Monaghan)

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 23 Eylül 2009 tarihinde açılan konu


  1. Charlie İngiltere, Manchester'lı bir müzisyendir. Dizinin "Flashes Before Your Eyes" isimli bölümünde, adaya düşmeden çok önce sokaklarda gitarıyla "Wonderwall" isimli şarkıyı söylerken Desmond ile karşılaştığını görüyoruz.

    Daha sonra kardeşi Liam ile beraber kurdukları rock grubunun (DriveSHAFT) bas gitaristi ve şarkı sözü yazarı oluyor. Charlie ilk başlarda DriveSHAFT'ın başarısını artırma konusunda kararsız görünüyor fakat kardeşi Liam'ın ona grubun temeli olduğunu açıklaması üzerine tamamen ikna oluyor. DriveSHAFT'ın ünü giderek artıyor ve Charlie kontrolü ele almakta olan kişinin Liam olduğunun ve Liam'ın kendisini uyuşturucu kullanarak tükettiğinin farkına varıyor. Bir konser öncesinde Charlie Liam'la bunu konuşmaya çalıştığında Liam Charlie'ye grubun kendisi olduğunu haykırıyor. Soyunma odasında yalnız kalan ve morali çok bozulan Charlie, Liam'ın uyuşturucularından kullanıyor.

    122853charliel.jpg dominicmonaghan(1).jpg dominicmonaghan(2).jpg dominicmonaghan.jpg dominicmonaghan2.jpg dominicmonaghan03.jpg dominicmonaghan22c.jpg dominicmonaghanch3.jpg iwth404lsqt2e35a1ycs7bt.jpg weirdcoupleslillymonagh.jpg
       2. bu sarısın hıc hosuma gıtmıyor begenmedım hıh :):) tşkler