Loreal Saç Renkleri

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 31 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Loreal Saç Renkleri 2011
  Loreal Saç Boyası Renkleri
  2011 Loreal Saç Boyası Renk Katalogları


  Loreal Saç Renkleri Hakkında Bilgi


  Evde saç boyamak, bir güven meselesi. Bir anne ve kızı birbirlerini yönlendirmeyi ve doğru tavsiyeyi vermeyi her zaman bilirler.

  Doğal bir saç rengine ve ışıltılı yansımalara sahip olmak isteyen kızların tercihi artık LOréal Parisin yeni saç boyası Casting Créme Gloss olacak.

  Üstelik amonyaksız formülüyle annelerin de onayından geçeceği kesin!

  Çok dayanıklı, çok parlak renkler ! 6 haftaya kadar mükemmel parlaklıkta saçlar. Saç rengi daha uzun süre canlı kaldığında daha güzel


  [​IMG]


  Alacağınız hazır boyanın katologdan renklerine bakıp saçınıza en uygun olan rengi seçmeniz size ideal sonuç verecektir. İş artık size kalıyor. Haydi amatör bir kuaför olarak aynanın karşısına geçip, eldivenleri geçirin ve saçlarınızda harikalar yaratın.

  İsterseniz fındıkkabuğunun cazibesini, isterseniz ateş kızılını ya da aristokrat siyahı seçin. İlle de sarı diye tutturanlardansanız hafif doreler atın Saçların değişmeyen markası Lorealin kalıcı jel saç boyası Recital Preferencela saçlarınız 33 gün sonra bile ilk günkü rengini koruyor.

  Lorealin şampuan boyası Recital kutularında yer alan UV filtreli koruyucu bakım kremi

  Çok dayanıklı, çok parlak renkler ! 6 haftaya kadar mükemmel parlaklıkta saçlar. Saç rengi daha uzun süre canlı kaldığında daha güzel !
  [​IMG]


  Loreal Recital Preference Saç Boyası 2.16 Siyah Ultra Viyole
  Loreal Recital Preference Saç Boyası 3 Brezilya Koyu Kestane
  [​IMG]