Limonata diyeti nasıl yapılır

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Ezlem tarafından 21 Oca 2011 tarihinde açılan konu

 1. Beyonce'nin Limonata Diyeti
  Limonata diyeti
  beyonce un hızlı zayıflama diyeti


  Limonata diyeti
  Limonata diyeti yapmaktaki asıl amaç, vücudunuzdaki toksinleri yok etmek, tıkanıklıkları açmaktır. Limonata diyeti ile böbreklerinizi temizleyebilir, sindirim sisteminizi temizleyebilir, vücudunuzda bulunan bütün bezleri ve hücreleri arındırabilir, kan dolaşımınızı hızlandırabilir, olduğunuz yaştan daha genç bir yaşa bürünebilirsiniz.

  Limonata diyetini, belli bir hastalık durumlarında, akut ve kronik hastalık durumlarında, sindirim sisteminizin dinlenmeye ihtiyacı olduğu durumlarda, iç bedeninizin yani iç organlarınızın temizlenmesi gerektiğini hissettiğiniz durumlarda, aşırı kilo aldığınız yani şişmanladığınız ve zayıflamak gerek dediğiniz durumlarda uygulayabilirsiniz.

  Limonata diyetini 7 gün devam edilir. Bir yıl içinde 1 ya da 2 kez yapılmasında sakınca yoktur.

  Limonata diyeti hazırlanışı

  Yarım limonun suyu
  2 yemek kaşığı gerçek Akçaağaç şurubu
  Yarım çay kaşığı kırmızı toz biber
  Su

  280 gramlık bir kabın içine bu malzemelerin su dâhil hepsini doldurun ve karıştırın. Bu limonatayı günde 6 bardak ile 12 bardak arası içebilirsiniz. Gün içersinde katı hiçbir gıda tüketmeyin. Herhangi bir vitamin hapı kullanmayın. Gün içinde bir bardak nane çayı içmeniz limonata çayının etkisini hızlandıracaktır.

  limonata diyeti, uygulanması zor olan ancak çok sağlıklı ve etkili bir diyet türüdür. Vücudunuzdaki bütün iç organlarınızın temizliğini sağlar. Buda size daha genç bir görüntü, kendini daha dinç, daha sağlıklı, hastalıklarından arınmak olarak geri döner.