LG Wink

'Teknoloji Haberleri' forumunda Pardus tarafından 31 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Gençler İçin Özel Olarak Tasarlandı: LG WİNK


  Renkli, dokunmatik ekranlı LG Wink, şıklığa, hızlı iletişime önem veren ve duygularını her an her yerden paylaşmak isteyen gençler için tasarlandı.

  Yeni LG Wink Serisi her biri tasarımları ve teknolojik özellikleriyle fark yaratan LG Wink, LG Wink Mini ve LG Wink 3G modellerinden oluşuyor.

  Bugünün gençleri için özel olarak tasarlanan LG Wink Serisi, çok yönlü mesajlaşma fonksiyonu, MSN’e anında bağlanma özelliği, gelişmiş müzik seçenekleri, geniş sosyal ağ desteği ve kişiselleştirilebilir kullanıcı dostu arayüz ve tasarımlarıyla göz dolduruyor.

  LG Wink, 2.8 inç LCD ekranı ve çarpıcı tasarımıyla bu yeni serinin en göz alıcı telefonu olarak değerlendiriliyor.

  LG Wink Serisi, sanal QWERTY klavyeleri sayesinde kolay mesajlaşma imkânı sunarken aynı zamanda fiziksel klavyelerin kapladığı alanı da ortadan kaldırıyor. Yatay olarak kullanılabilen klavye, genç kullanıcılara çok daha kolay bir mesajlaşma yöntemi sağlıyor.
  [​IMG]
  LG Wink Mini, küçük boyutlardaki tasarımına 2.4 inç gibi geniş bir ekranı sığdırıyor

  LG Wink Serisi, Facebook, Twitter, Myspace gibi sosyal ağlar için optimize edilmiş özel arayüzü sayesinde gençlerin birbirleriyle olan iletişimini çok daha eğlenceli bir hale getiriyor.

  MSN Live Messenger’a anında bağlantı imkanı sunması Wink’in en fark yaratan özelliklerinden biri olarak öne çıkıyor. SMS mesajları ve e-maillerin grup halinde görüntülenmesini destekleyen Wink Serisi , kullanıcıların arkadaşlarıyla temaslarını kesintisiz sürdürmelerini sağlıyor.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 5 Haz 2013