Lg b2100

'Teknoloji Haberleri' forumunda Elfida tarafından 14 Ekim 2008 tarihinde açılan konu


 1. Ultra İnce / Ultra Hafif Yenilikçi Dizayn

  Ultra-Hafif

  B2100’ü ilk elinize aldığınızda, telefonun inanılmaz hafifliği sizi hayretler içinde bırakacak. Sadece 74 Gram!
  *Ultra-İnce
  LG B2100 sadece 13.1 mm inceliğindedir; telefonu cebinize koyduğunuzda, onu taşıyor olduğunuzun farkında bile olmazsınız! Gereksiz yükten hoşlanmayanlar için mükemmel.
  * Dahili Anten
  B2100 ince ve hafif olmasının yanı sıra, dış görünüşünün pürüzsüz olması için dahili bir anten ile dizayn edilmiştir.

  Güçlü 40 Polifonik Zil Sesi

  Dinamik temponun yanısıra, derin bas ve yüksek ton modlarının zil sesinizde oluşturduğu farklı etkiler hemen dikkatinizi çekecek.

  VGA CMOS Kamera

  Böylesine ince bir cep telefonunun VGA CMOS bir dijital kameraya sahip olması hayret verici, değil mi? Zarif ve ince tasarımı sebebiyle, onu yanınızdan hiç ayırmayacaksınız. Daha iyisi, değerli bir anı ne zaman isterseniz B2100’ün kamerasıyla ölümsüzleştirebilirsiniz.

  65,000 Renkli LCD Ekran

  Çektiğiniz yüksek çözünürlükte resimleri 1.5” büyüklükteki geniş ve göz alıcı LCD ekranda mükemmel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda, duvar kağıtlarını ve diğer yüklediğiniz resimleri de ekranınızda görebilirsiniz.

  Ritmik Titreşim & Işık

  B2100’ün dinamik altyapısı; birbiriyle ahenkli bir zil tonu, titreşim ve arka ışık ayarına imkan verir. Titreşimin uzunluğunu arayan grubuna göre ve ayarladığınız zil sesine göre farklı konfigüre edebilir, tuş takımının altındaki ritmik mavi ışığı titreşime uyumlu bir hale getirebilirsiniz.