Lens takmadan renkli gözleriniz olabilir

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 3 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Göz rengi değiştirme ameliyatı


  Lens kullanmadan renkli gözleriniz olabilir.Lazer teknolojisiyle renkli gözlere sahip olabilirsiniz. Kısa bir süre sonra uygulanacak göz rengi değiştirme ameliyatı ile dilediğiniz göz rengine kavuşabilirsiniz.

  Genellikle koyu renkli gözlüler renkli gözleri olanlara hep özenirler ve çoğu zaman lens takarlar. Fakat artık göz renginizi değiştirmek için lens takmanıza gerek yok..

  Kaliforniya'da Stroma Medical Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gregg Homer, bu konuda 10 yıldır çalışmalar yaptığını ve lazer teknolojisiyle göz rengi değiştirme ameliyatı yaptığını söyledi.

  [​IMG]

  Göz rengi değiştirme ameliyatı nasıl yapılır?

  Kahverengi gözleri olan kişilerin pigment tabakası altında mavi rengin bulunduğunu söyleyen Doktor Homer, kendilerinde bulunan lazerin kahverengi pigment tabakasını kaldırdığını kaydetti.
  Pigment kaldırma işleminin 20 saniye sürdüğünü söyleyen Dr. Homer, lazer enejisinin kahverengi pigmenti kaldırdığını, gözlerin de 2- 3 hafta içinde mavi renge döndüğünü ifade etti.

  Araştırmalarının devam ettiğini belirten Dr. Homer, bu işlemi yaptırmak isteyenlerin ödeyeceği bedel ise 5 bin dolar olacak" dedi.