Lefter'in Aziz Yıldırım'a yazdığı mektup

'Haberler' forumunda Elfida tarafından 10 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Lefterden Yıldırıma mektup
  Lefter Aziz Yıldırıma ne yazdı

  Şuanda yoğun bakımda tedavi gören Fenerbahçenin efsanevi futbolcusu Lefter Küçükandonyadis, Fenerbahçe kulüp başkanı Aziz Yıldırım'a duygusal bir mektup yazdı.

  Lefter Küçükandonyadis'in Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a yazdığı mektup:
  [​IMG]
  İlk önce sana güç, kuvvet ve sabırlar diliyorum. Fenerbahçe'ye ve sana haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bunları yanına gelip söylemeyi isterdim. Fakat doktorum izin vermiyor. Rıdvan da sağolsun helikopter temin etmiş beni sana getirmek için. Uçmaktan çekinmeme rağmen gelmek istedim sana ama izin vermiyorlar lanet olsun. Ben formayı giyerek hizmet ettim Fenerbahçe'ye. Sen ise başkan olarak inanılmaz işler başardın. Gelip gözlerimle gördüm.
  Daha yapacağın çok iş var. Yürekten söylüyorum ki yapacaksın, moralini bozma sakın. Görüyorum ben herkese senin arkadan. Geçen gün taraftarlar geldi buraya. Gördüm herkes dua ediyor sana.

  Haluk hayatımı yazıyor, yakında basılacak. Sen de bir kaç satır yazarsan bu kitap için sevinirim. Yanına gelemiyorum ama sana torunum Özlem'le bir resmimi ve mektubumu gönderiyorum. Benim için yaptıklarını unutamam asla.
  Ne kadar ömrüm kaldı bilemem. Hakkını helal et yeter benim için.

  Lefter Küçükandonyadis