Lazer Epilasyona Başlamadan Önce

'Kişisel Bakım' forumunda Alara tarafından 8 Ekim 2009 tarihinde açılan konu


 1. Lazer Epilasyona Başlamadan Önce

  Cilt tipinize ve kıl renginize uygun lazer sisteminin kullanılması etkili sonuç almanız için önemlidir.Merkezimize geldiğinizde ten ve kıl yapınız uzamanlarımız tarafından değerlendirlip size en uygun olan lazer sistemi ile uygulama yapılacaktır.Unutmayın:her kıl ve ten rengine tek cihazla işlem yapılmamalı çünkü; Kalın tüylerde farklı sistem kullanılırken ince tüyler için farklı sistem,ten rengi koyu olanlar içinde farklı sitem kullanılabilinmelidir. bu nedenle lazerline birkaç lazer epilasyon sistemini bünyesinde bulundurmaktadır.

  Vücuttaki istenmeyen kılların Lazer Epilasyon (lazerle epilasyon, lazerli epilasyon) yöntemi ile yok edilmesi dünyada yaklaşık 20 yıllık bir geçmişe sahiptir.

  Bayanların yanı sıra erkeklerinde büyük ilgi gösterdiği Lazer epilasyon ( Lazerli Epilasyon, lazerle epilasyon) yöntemi, Avrupa ve Amerika'da da milyonlarca kişide uygulanmaktadır. Lazer epilasyon (lazerli epilasyon, lazerle epilasyon) vücudumuzda istemediğimiz tüylerimizden kurtulmanın en hızlı ve sağlıklı yoludur.

  Lazer epilasyona (Lazerli epilasyon, lazerle epilasyon) başlamanın tam zamanı Lazer Epilasyon (Lazerli epilasyon, lazerle epilasyon) ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz; Lazer Epilasyon (lazerle epilasyon, lazerli epilasyon) ile kılsız bir hayata sizde merhaba diyebilirsiniz.
   


Similar Threads: Lazer Epilasyona
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Regl Döneminde Lazer Epilasyon Yapılır mı 12 Haziran 2012
Kişisel Bakım Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter 23 Nisan 2012
Kişisel Bakım Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır 21 Nisan 2012
Kişisel Bakım Lazer Epilasyon Aletleri İsimleri 21 Nisan 2012
Kişisel Bakım Lazer Epilasyon Leke Yaparmı 21 Nisan 2012