Lastfm Nasıl Girilir

'Teknoloji' forumunda Aysell tarafından 20 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

 1. Lastfm'e nasıl girebilirim
  lastfm nasıl girilir
  lastfm nasıl açılır


  kapatılan siteler arasında Lastfm de bulunuyor. Br önceki konuda MySpace'e nasıl girebileceğimizi öğrendik şimdi de lastfm''e nasıl gieceğimizi öğreneceğiz.Aslında ikisinin birbirinden farkı yok:f196:

  XP kullanıcıları:

  Öncelikle denetim masasını açıp ağ bağlantılarına girin.Bağlantınız hangisiyse yerel ağ bağlantısına sağ tıklayın ve özellikler deyin.Açılan yerel ağ bağlantı özelliklerinden internet erişim kuralları (TCP/IP) seçin ve özelliklere tıklayın.
  Açılan yerde alt tarafta DNS Sunucu Adresini Otomatik olark al seçili olacaktır onu aşağıdaki DNS adreslerini kullan olarak değiştirin ve

  Yeğlenen Dns Sunucusuna ---> 208.67.222.222
  Diğer Dns Sunuçusuna--->208.67.220.220

  yazın ve tamam deyin.modeminizi resetledikten sonra lastfm'e girebilirsiniz:f40:

  Vista Kullanıcıları:

  denetim masasından ağ paylaşım merkezine girin.Sol taraftaki seçeneklerden Ağ bağlantılarımı yönet'i seçin.bağlantınız hangisiyse yerel ağ bağlantısına sağ tıklayın ve özellikleri seçin.internet protokolü sürüm 4'ü seçin ve özelliklere tıklayın.Açılan yerde alt tarafta DNS Sunucu Adresini Otomatik olark al seçili olacaktır onu aşağıdaki DNS adreslerini kullan olrak değiştirin ve oradaki boşluklara sırasıyla 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 yazın ve tamam'ı tıklayın.Daha sonra yine yerel ağ bağlantısına sağ tıklayıp onar deyin. Birkaç dakika sonra Lastfm'e girebileceksiniz.:f40:
   
 2. Cevap: Lastfm Nasıl Girilir

  Apple Safari yi kullanarakda girmek mümkün..