Larissa Gacemer Hayatı

'Biyografi' forumunda Ceylan tarafından 13 Mar 2013 tarihinde açılan konu

 1. Larissa Gacemer Biyografisi


  Larissa Gacemer, 1988 yılında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde dünyaya geldi. 17 yaşında modellik kariyerine başladı. Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi aldı.

  Görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.İngilizce ve Portekizçe bilen Larissa Gacemer, tam olarak Türkçe konuşamamaktadır.

  2011 yılında Türkiyeye bir reklam kampanyası için gelen Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır. Brezilya döndükten sonra da internet üzerinden görüntülü konuşmaya devam eden ikilinin ilişkisi, Larissa’nın İstanbula gelmesiyle ve Mayıs 2011’de evlenmeleriyle mutlu sonla noktalanmıştır.

  2012 yılında “Krem” dizisinin yönetmeni telefonla arayıp dizide rol almasını isteyince o da rolü kabul etmiş ve bu dizide başarılı bir oyunculuk sergilemiştir.

  Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında Larissa Gacemer’de yarışacak.


  [​IMG]