Lara yeni albüm 2011

'Medya Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 12 Kasım 2010 tarihinde açılan konu


 1. lara 2011 maxi single albümü
  Lara'dan yeni albüm: "Yolla"

  Türk pop müziğinin başarılı yorumcusu Lara'nın "IŞIK", "ADAM GİBİ ADAM" ve "YADİGAR"dan sonraki 4. stüdyo çalışması, Ozan Video etiketiyle Kasım ayında müzik severlerin beğenisine sunuluyor...

  Dans yeteneğini vokal performansı ile birleştirerek, kendi yarattığı stilin tartışılmasız tek ismi olan Lara, bu yıl yeniden müzik kariyerinde yeni bir sayfa açıyor.

  3 şarkıdan oluşan maxi singleda yer alan şarkılarda Aşkın Tuna, Lara, Ümit Kuzer, Erhan Bayrak, Yıldıray Gürgen ve Murat Güneş gibi müzisyenlerin imzası bulunuyor. Ünlü balaban sanatçısı Alihan Samedov'un eşlik ettiği projenin oluşum süreci 1 yıl sürdü.

  İsa Kotan'ın prodüktör, Lara'nında süpervizör olduğu singleda, müzikal direktörlüğü Lara ve Erhan Bayrak birlikte yaptılar. Kayıt ve mix aşamasını Yıldıray Gürgen, Martin Cru Spencer, Orkun Üstündağ ve Özer Yener'in üstlendiği çalışma, gerek soundu gerekse sözleri açısından Lara'nın kariyeri açısından en olgun çalışması.

  Yolla'nın ilk video klibi, sözleri Aşkın Tuna'ya müziği Lara'ya ait maxi single ile aynı adı taşıyan şarkıya, Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde 40 kişilik bir ekibin 18 saat süren çalışması sonucunda çekildi.
   


Similar Threads: Lara yeni
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü Ankara Uluslararası film Festivali'nde Hamlet seçkisi 29 Nisan 2016
Medya Bölümü Ebru Gündeş'in Kızı Alara! 5 Mart 2013
Medya Bölümü Altın Portakal’ın Uluslararası Jürisi 19 Eylül 2012
Medya Bölümü 1. Uluslararası Bal ve Arı Ürünleri Kongresi 10 Şubat 2012
Medya Bölümü Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali Başladı 19 Kasım 2011