Land of Chaos Online Nasıl Oynanır

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 7 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. Kısaca LOCO olarak bilinen Land of Chaos Online, TPS, strateji ve RPG öğelerini birleştiren benzersiz bir 3D MMO oyunu. Başarılı skill sistemi, harika grafikleri ve eşsiz oyun sistemi ile Land of Chaos Online son dönemlerin en başarılı F2P oyunlarından.

  Çok sayıdaki kahraman arasından üç karaktere kadar seçip takım arkadaşlarınızla savaşlara katılabiliyorsunuz. İlerledikçe silahlarınızı ve zırhlarınızı upgrade edebilir ve yeni oynanabilir karakterler açabilirsiniz. Her karakterin on skilli olabiliyor ve savaşa girerken bunlardan beşini seçebiliyorsunuz.

  Çeşitli haritalar ve oyun modeları, yanı sıra çeşitli zorluk dereceleri, kendine has bir oyun deneyimi yaratmanı sağlar. Daha ziyade taktiksel bir oyun için sekiz, on ve hatta daha da çok oyuncunun katılabileceği takım savaşları var, bu sayede taktik oyunlarındaki tüm tecrübeni ortaya koyabilirsin. LOCO – Land of Chaos Onlineı bir aksiyon oyunu olarak tecrübe etmek içinse PvP haritaları ve modelarından birini seçebilir, düellolara tek başına girebilir veya aynı anda pek çok oyuncuyla epik savaşlar oluşturabilirsin.

  Land of Chaos Sistem Gereksinimleri

  Minimum

  OS: Windows XP or Windows Vista
  İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz
  RAM: 1 GiByte
  HDD: 12 GiByte
  Ekran Kartı: Shader Model 2 with 128 MiByte
  Internet

  Önerilen

  OS: Windows XP or Windows Vista
  İşlemci: Intel Pentium 4 2.6 GHz
  RAM: 2 GiByte
  HDD: 12 GiByte
  Ekran Kartı: Shader Model 2 with 256 MiByte
  Internet
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Oca 2014