Labirent Alev Deneyleri ne zaman yayınlanacak?

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Labirent Alev Deneyleri ne zaman yayınlanacak?

  [​IMG]
  Yine bir roman uyarlaması film… Labirent ölümcül Kaçış’ın devamı olan Alev Deneyleri Eylül ayında izleyiciyle buluşacak.

  Labirent deneyinde sıkışıp kalan bir grup genç güç olsa da Labirentten kurtulmayı başarır. Serinin ikinci filminde ise Labirentten kurtulan gençleri şimdi de başka bir tehlike beklemektedir.

  Yeryüzüne kavuştuklarında herşeyin yoluna girdiğini düşünürlerken birden kıyamet sonrası bir manzara ile karşılaşırlar onlar kıyametten sağ kurtulduklarını düşünürlerken gerçeğin farkında bile değillerdir. Aslında labirent deneyinin ikinci perdesinde yeniden başroldedirler.

  Yönetmenliğini Wess Ball’ın üstlendiği ve Dylan O’Brien, Kaya Scordelario, Thomas Brodie-Sangster ve Ki Hong Lee gibi genç isimlerin rol aldığı Labirent:Alev Deneyleri 18 Eylül 2015 tarihinde gösterime girecek.

  Serinin ilk filmi ülkemizde de büyük bir başarı yakaladı. İkinci film için geri sayım başladı. Yaklaşık 3 hafta sonra (18 Eylül 2015) film vizyona girecek. İzlemeyenler ya da yeniden izlemek isteyenler için işte filmin yayınlanan fragmanı


  Labirentt: Alev Deneyleri’nde kim kimdir?

  Dylan O’Brien-Thomas
  Kaya Scodelario-Teresa
  Thomas Brodie-Sangster-Newt
  Ki Hong Lee-Minho
  Aidan Gillen-Janson
  Dexter Darden-Frypan
  Alexander Flores-Winston
  Jacob Lofland-Aris Jones