Kuzey Güney Cemre Neden Hapse Girdi

'Popüler Diziler' forumunda Elfida tarafından 22 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Kuzey Güney Dizisi Cemre neden hapiste


  geçtiğimiz sezon büyük ilgi gören ve final sahnesi ile pek çok kişiyi ağlatıp merakta bırakan Kuzey Güney Dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı.

  Fragmanda Cemre ve Kuzey bir hapishanede görüş günündeler karşılıklı oturmuş birbirlerine olan sevgilerinden bahsediyorlar. İlk bakışta Kuzey'in tekrar hapse girdiği düşünülüyor. Cemre'nin dudağı yaralı...

  Fragmanın sonunda ise bir bayan gardiyan gelip "Hadi Cemre" diyor yani hapse giren Kuzey değil Cemre. Peki neler olduda Cemre hapse girdi? Cemre'nin Suçu Ne?

  Diğer bir merak konusu ise Ali öldü mü, kaldı mı? Bütün bu soruların cevabı Eylül ayında Kuzey Güney fanatiklerlerini bekliyor.
    2. Cevap: Kuzey Güney Cemre Neden Hapse Girdi

  Bence Ali ölünce Kuzey Ferhat`ı Öldürmeye gidicek ama kuzeyin yerine cemre öldürcek ve hapise gircek çok heyecanlı
    3. Cevap: Kuzey Güney Cemre Neden Hapse Girdi

  Yeni sezonun ilk bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyecek heleki böyle bir fragmandan sonra. Ali yeni sezon ikinci fragmanda görünüyor. Buda ölmeyeceğini gösterir Ali'nin. Aceba Cemre'nin hapishane görüntüleri sadece bir hayal mi? Malum daha öncesinde Kuzey'in gerçek gibi görünen bir kaç hayalini izlemiştik. Cemrenin aldığı sazı kırdığı sahne ve Güney ile Banu'ya çemkirdiği sahne gibi.... :)